Kes ütles, et perekonda ei saa valida?

Snickers Workwear - Eesti

Perekonna planeerimine ei ole asi, mida võiks kergelt võtta. Seetõttu laiendasime Snickers Workwearis oma üksikud rõivaesemed terveteks tööriiete kontseptsioonideks.

Tulemuseks on neli eristuvad konseptsiooni: RuffWork, FlexiWork, LiteWork ja AllroundWork. Selle hooaja uute jakkide ja särkide turuletoomine ühendab need Snickers Workwear'i neli konseptsiooni terviklikeks tooteperedeks – nii saate riietuda jalatallast kuni pealaeni sama kaitse, funktsionaalsuse ja vastupidavusega.

FlexiWork: Maksimaalne liikumisvabadus

Tööl on kiire? Proovige meie uusi FlexiWork tööpükse, mis annavad töötamise mugavusele ja paindlikkusele täiesti uue tähenduse. Neile tipptasemel tööpükstele on iseloomulik keha arvestav konstruktsioon ja õhuvahetust võimaldav stretškangas, mis tagavad ühiselt maksimaalse liikumisvabaduse. Täiustatud põlvekaitsed, vastupidavad Cordura® tugevdused selleks ettenähtud kohtades ja rida hästi ligipääsetavaid taskuid annavad teile võimaluse alati teistest sammu võrra ees olla.

AllroundWork: Väljakutsed aitavad muutuda

Olenemata sellest, milline tööpäev teid ka ei ootaks, meie AllroundWork sarja tooted on alati hea valik. Suurepärane lõige, vastupidavus ja mugavus koos täiustatud funktsionaalsusega lubavad teil alati olukorrale vastavalt riides olla.

LiteWork: Jääge rahulikuks ja keskendunuks

Olge valmis palavate aegade saabumiseks. Meie LiteWork sarja tööriided tagavad suurepärase õhuvahetuse ja niiskuse eemaldamise; selleks annab võimaluse revolutsioonilise 37.5® tehnoloogia kasutamine. Katsetage ja kogege keset kuumalainet uut laadi jahedust.

RuffWork: Vastupidavuse ja töökindluse uus tase

Teete rasket tööd nõudlikus keskkonnas? Proovige ära meie uued RuffWork tööpüksid, mille konstrueerimisel on arvestatud raskete töötingimustega. Need vastupidavad püksid on täiesti uue konstruktsiooniga, mis tagab erakordselt hea istuvuse, maksimaalse mugavuse ja lisaks liikumisvabaduse. Nende kandjale on tagatud täiustatud funktsionaalsus, kauakestev kaitse ja töötamise maksimaalne mugavus.

Avaldatud 01 detsember 2016.

Küsige meilt