Snickers Workwear esitleb uut kõrgnähtavat kollektsiooni

Snickers Workwear - Eesti

Kui oled kohe nähtav ja märgatav, võib see ohtlikus töökohas su elu päästa. Suurenenud teadlikkus kaasnevatest riskidest on suurendanud nõudlust kõrgnähtavate riiete järgi.

Mugavuse osas "kõrgnähtavus" kompromisse ei tee

Esitleme uut kollektsiooni, mis põhineb Snickers Workweari populaarsetel tootesarjadel. Töötasime välja mudelid, mis sobivad erinevatele töötingimustele. Riided on mugavad ja säilitavad liikumisvabaduse, tehes tööd ka karmides tingimustes.

- Võtsime oma kõige populaarsemad kuus mudelit AllroundWork ja FlexiWork sarjast ning tegime nendest pükstest ja jakkidest kõrgnähtavad versioonid, lisades detaile, mida kliendid on soovinud, räägib Henry Lundberg.

- Teame, et meie tööpükse proovinud ja neid eelistavad kasutajad rõõmustavad põlvekaitsmete, eelpainutatud sääreosade ning harjumuspärase hea istuvuse üle, olles samal ajal hästi nähtavad ja tagades ohutuse töö ajal, lisab Henry Lundberg.

Karmid Euroopa õigusaktid töökeskkonnale tähendab tööandja jaoks õhukesel jääl käimist, kui ei järgita tänapäevaseid standardeid kõrgnähtavatele riietele.

- Me näeme, et meie klientidel tõusnud teadlikkus kõrgnähtavate tööriiete karmide standardite osas, mis säilitavad samal ajal mugavuse ja funktsionaalsuse, lisab Henry Lundberg.

High-vis tooted

Vaata järele!

Avaldatud 07 september 2017.

Küsige meilt