Töömugavuse seisukohast ei saa täiuslikku istuvust alahinnata

Snickers Workwear - Eesti

Snickers Workwear keskendub inimese anatoomilistele iseärasustele. Kõik riided on disainitud ja konstrueeritud just teie keha silmas pidades. Selle tähenduse tegelikuks mõistmiseks on oluline leida just teile sobiv suurusnumber.

Õige suurus on oluline

Jessica Lindström, lõigete konstruktor, selgitab, miks õige suurus on oluline:

“Erinevus on kohe tunda. Istuvus, mugavus ja liikumisvabadus,” ütleb Jessica Lindström, Snickers Workwear lõigete konstruktor. “Aga mis veelgi olulisem, asi on ka ohutuses ja turvalisuses. Kui püksid ei istu hästi, siis ei püsi põlvekaitsmed õiges kohas ja teie põlved ei ole kaitstud. Sellest tingitult on meie pakutavad tööpüksid saadaval viies erinevas pikkuses.”

Meie pakutav sortiment on üks suurimatest selles sektoris

Parima sobivuse tagamiseks pakub Snickers Workwear ühte suurimatest sortimentidest selles valdkonnas, ainuüksi püksid on saadaval 71 erinevas suuruses. Pole vahet, kas  teil on lühikesed või pikad jalad, te võite kindlad olla, et leiate oma kehatüübile sobivad püksid.

“Mind üllatas, et nii paljud oskustöölised ei viitsi endale sobiva suuruse otsimisega vaeva näha. Kui nad seda teeksid, siis paneksid nad kindlasti tähele, kui funktsionaalsed nende tööriided tegelikult on,” ütleb Jessica Lindström. “Võtame näiteks meie kehakujuga arvestavad riided. Kui kõik suurused on täpselt paigas, siis asetuvad kõik detailid, alates tugevdustest kuni isolatsioonikohtade ja õhutusklappideni, teie kehal täpselt õigetesse kohtadesse. Just seepärast on suurem osa meie pakutavatest jakkides saadaval muljetavaldavalt laias sortimendis, suurustes XS kuni XXXL, lisaks kolm erinevat keha- ja käsivarrepikkust.”

Uue põlvkonna pükste suuruste korrigeerimine

Snickers Workwear vaatab üle kõik uute pükste suurusnumbrid, et suuruste valik oleks vastavuses uute standardiseeritud EL normidega. See tähendab seda, et suurused muutuvad ühe numbri võrra väiksemaks.

“Siiamaani on meie suurusnumbrid olnud ikka suuremapoolsed. Nüüd teeme me kõigi uute pükste osas vastavad korrektuurid,” ütleb Jessica Lindström. Kuidas siis kindel olla, et valituks osutub õige suurus? “Tegelikult on see väga lihtne. Kasutage meie suurusnumbrite generaatorit kodulehel snickersworkwear.com, või paluge klienditeenindajal endalt mõõdud võtta, et nende põhjal otsustada, milline suurusnumber on just teie jaoks optimaalne. Ja mis kõige tähtsam, proovige riideid kindlasti selga”.

Leia endale täiuslikult sobiv suurus

Meilt leiate erinevas suuruse 3. ja 6. seeria pükste mudeleid. Kasutage meie suurusnumbrite generaatorit teile kõige paremini sobiva suurusnumbri leidmiseks.

Snickers Workwear suurusnumbrite generaator

Küsige meilt