Kõrgtehnoloogia meie käsutuses

Snickers Workwear - Eesti

Snickers Workwear katsetajate meeskond on meile tõeliseks inspiratsiooniallikaks. Nad esitavad meile iga päev väljakutseid. Just seepärast pingutame pidevalt loominguliste ja tehnoloogiliste piiride laiendamise ja tipptasemel tööriiete arendamise nimel.

 

37.5®

37.5® tehnoloogia kangas sisaldab aktiivseid osakesi, mis seovad niiskust. Nimetatud aktiivsed osakesed mitte üksnes ei suurenda kangakiu pindala 800% võrra, vaid on ühtlasi ainulaadseks mehhanismiks, mis aitab aurustunud niiskust nahalt eemaldada.

37.5 Technology Material

Kehasoojusele aktiivselt reageerides kasutavad osakesed kehast kiirguvat energiat aurude liikumise kiirendamiseks ja kiirendavad ühtlasi vedeliku aurustamist ja koos sellega märkimisväärselt ka kuivamist.

Teisisõnu, mida palavam on riiete kandjal, seda intensiivsemalt hakkab tööle niiskuse eemaldamine – ja seda mugavam on riideid kanda. 37.5® on firmale Cocona, Inc. kuuluv kaubamärk.

Tutvuge meie 37.5® tehnoloogial põhinevate tööriietega

AIS

Kerge ja pehme mikrofliiskangas. Tänu soojusisolatsioonile ja heale niiskuse eemaldamise võimele on tegemist ideaalse materjalidega õuetingimustesse.

AIS Material

APS

Kolmekihiline konstruktsioon tõrjub edukalt tuult, vett ja mustust, sellal kui rõivad jäävad hästi hingavaks.

APS Material

AVS

Hingab ja hoiab teie keha kuivana – juhtides higi ja niiskuse teie kehast eemale.

AVS Material

Coolmax®

Coolmax® kangad on mõeldud niiskuse kehalt eemale juhtimiseks ja kiirendavad materjali kuivamist, aidates teil jaheda ja kuivana püsida. Coolmax® kiud on spetsiaalse töötluse läbinud polüesterkiud, millel on suurendatud pindala.

Kiud moodustavad transpordisüsteemi, mis juhib niiskuse nahast eemale, välimistesse kangakihtidesse, kus see ühtlaselt jaotub ja kiiresti ära kuivab. Coolmaxi® toime on seotud kiudude struktuuriga ja niisiis on sarnane toime tagatud ka iga pesukorra järel. Coolmax® on firmale INVISTA Inc. kuuluv kaubamärk.

Tutvuge meie Coolmax® tehnoloogial põhinevate tööriietega

CORDURA®

Erakordselt tugev ja vastupidav materjal, mida kasutatakse erinevate detailide, nt taskud, põlved ja varrukad, tugevdamiseks. Ühtlasi on materjal vett ja mustust hülgav, lihtsalt hooldatav ja hoiab hästi oma vormi.

Tegemist on kõrgtehnoloogilise kangasmaterjaliga, mis on valmistatud õhktekstuuriga polüamiidist ja vastab tugevuse ja vastupidavuse osas kõige kõrgematele standarditele. CORDURA® on firmale INVISTA Inc. kuuluv kaubamärk.

Tutvuge meie CORDURA® tehnoloogial põhinevate tööriietega

D3O®

D3O® nutikad materjalid on spetsialiseerunud löögi eest kaitse pakkumisele ja põrutuse absorbeerimisele. Selle ainulaadsed patenteeritud liitpolümeerid sisaldavad energia absorbeerijana toimivat keemiliselt välja töötatud diletanti. Materjali molekulid liiguvad tavatingimustes vabalt, kuid lööbi korral lukustuvad, absorbeerivad ja hajutavad energiat ning seejärel taastub jällegi nende paindlik seisund.

Sedalaadi ainulaadne funktsioon pakub täiustatud löögikaitset, lubades toota mitmekülgseid ja painduvaid materjale, mis leiavad kasutust väga erinevates isikukaitsevahendites. Märkus: D3O® ei tõmbu kõvaks.

Snickers Workwear kasutab erinevaid D3O® materjalide kategooriaid, mis sobivad erinevate temperatuuridega ja pakuvad täiustatud polsterdust, pikaajalist mugavust ja tipptasemel kaitset löökide ja põrutuste eest peamistes kontaktpiirkondades.

Tutvuge meie D3O® tehnoloogial põhinevate tööriietega

dri release®

Dri release® hoiab teid jaheda, kuiva ja värskena. Dri release® eemaldab niiskust, juhtides vedeliku nahast eemale ja suunab selle välimistesse kangakihtidesse, kus see saab kiiremini aurustuda.

GORE-TEX®

Tehnilised GORE-TEX® materjali sisaldavad rõivad on erakordselt vastupidavad, veekindlad ja hoiavad teid garanteeritult kuivana, tagades kasutusmugavuse – kogu päeva jooksul. GORE-TEX® membraanil on enam kui 1,4 miljardit poori ühe ruutsentimeetri kohta ja need poorid on 20 000 korda väiksemad kui veepiisk, kuid 700 korda suuremad veeauru molekulist. See ei lase veel kangasse tungida, kuid soodustab keha loomuliku jahutusprotsessi toimimist, lastes higistamisel tekkinud aurudel eemalduda.

GORE-TEX Material

Spetsiaalne GORESEAM ® teip muudab kõik õmblused 100% veekindlaks. GORE-TEX® on firmale W. L. Gore & Associates, Inc. kuuluv kaubamärk.

Tutvuge meie GORE-TEX® tehnoloogial põhinevate tööriietega

Hipora®

Hipora® on kinnaste valmistamisel kasutatav veekindel ja hingav materjal. See hoiab teie käsi kuivana ja tagab hea enesetunde. Hipora on firmale Kolon Industries kuuluv kaubamärk.

OEKO-TEX®

OEKO-TEX® etikett tähistab täiendavat boonust – nahasõbraliku riietuse ja muude tekstiilide testitud ohutust. Rahvusvaheline OEKO-TEX® assotsatsioon on sõltumatu katseasutus, kus testitakse tekstiilide kahjulike ainete sisaldust OEKO-TEX® Standardis 100 sätestatud korras, mis hõlmab kõiki tervisele täiesti ohutuid tekstiilitüüpe.

Poron® XRD®

Poron® XRD® maksimaalne põrutuskaitse. Painduv ja kerge põrutust absorbeeriv vahtmaterjal. Löögijõud hajutatakse ja see jaotub suurema pindala ulatuses, mille tulemuseks on väiksem pinge kandja jaoks. Poron® XRD® on firmale Rogers Corporation kuuluv kaubamärk.

Thinsulate™

Thinsulate™ isolatsioonimaterjalil on võrreldes kaaluga väga hea isoleeriv toime. Peenkiud, millest Thinsulate™ isolatsioonimaterjal koosneb, toimivad õhumolekule kandja ja väliskeskkonna vahele sulgedes. Mida enam õhku konkreetsesse ruumi koguneb, seda parema isolatsiooni see külma välisõhu eest tagab.

Thinsulate™ on hingav, niiskust hülgav ja masinas pestav materjal. Thinsulate ™ on firmale 3M™ kuuluv kaubamärk.

WINDSTOPPER®

WINDSTOPPER® materjalis saavad kokku täielik tuulekindlus ja maksimaalne hingavus ning selle tulemusel on teil alati soe ja mugav. Tuulekindel materjal kaitseb kehasoojust tuule ja ilmastikuolude jahutavate mõjude eest.

Maksimaalselt hingav materjal kaitseb ülekuumenemise ja higistamise eest, lubades niiskuseaurudel probleemideta riietest välja pääseda. Vastupidav ilmastikukindel kaitsekiht annab täiendava ilmastikukindluse. WINDSTOPPER® on firmale W. L. Gore & Associates, Inc. kuuluv kaubamärk.

Tutvuge meie WINDSTOPPER® tehnoloogial põhinevate materjalidega

Küsige meilt