Näidake oma ettevõtte logo

Snickers Workwear - Eesti

profilingÕigel kasutamisel tasub ettevõtte reklaam ennast ära. See on nagu kvaliteedimärk, mis teie ja teie ettevõtte kohta nii mõndagi ütleb. See aitab teie ettevõttel silma paista ja eristuda ning inimestele õigetel põhjustel äratuntavaks kujuneda.

Kui kasutate Snickers Workwear tööriideid, siis teate, et pöördute ekspertide poole – kes pakuvad teile tervet sarja lisaväärtusteenuseid ja toodete väärindamise võimalusi. Sobivad värvitoonid, kliendi vajadusi arvestav tikand ja isikustatud pakend on vaid mõned neist.

Võtke kõiki innustavate üksikasjadega tutvumiseks ühendust juba täna.

Kvaliteetne tikand

Iga piste meie pakutavatest tikanditest on kvaliteetne, kuid ärge seejuures unustage, et sõnad või sümbolid, mis on väiksemad kui 5 mm, võivad raskesti loetavad olla.

 

Profiling
Iga piste meie pakutavatest tikanditest kätkeb endas kvaliteeti. Andke oma tööriietele uus ja värske kuvand, mis õigetel põhjustel silma paistab – väga pika aja jooksul.

Profiling
Snickers Workwearis kasutatakse üksnes kvaliteetseid tikkimisniite, mis lubavad teie ettevõtte logol väga kaua silmapaistvaks jääda.

Ettevõtte sümboolikaga fliistooted

Ettevõtte sümboolikaga fliistooted on hea valik ja tikand selle teostamiseks kõige sobivam, kuna kuumtöötlus võib kangast kahjustada.

Kuumtöötlus

Profiling

Meie täiustatud kuumtöötlustehnikad lubavad riietele kanda teile sobivas suuruses ja värvitoonides kvaliteetseid ja eristuvaid trükipilte.

Ettevõtte sümboolikaga T-särgid

Ettevõtte sümboolikaga T-särkide puhul on parimaks valikuks kuumtöötlus. Teile on tagatud sobivas suuruses ja värvitoonis kvaliteetne tulemus.

A.P.S. ja GORE -TEX® toodete isikupärastamine

Veekindlate riiete isikupärastamisel on sobivaks valikuks kuumtöötlus. Juhul, kui eelistate tikandit, töötleme tikandi tagumise külje teibile, mis ei lase riiete veekindlatel omadustel kaotsi minna.

Reflektormaterjalist ribad

Soovi korral õmbleme teie tööpükstele ja –jakkidele täiendavaid reflektormaterjalist ribasid. Soodne lahendus, mis aitab ühtlasi kaasa isikukaitseomaduste võimendamisele.

Hi-Vis riietuse isikupärastamine

Hi-Vis riietuse isikupärastamine on eraldi teema. Väga suured logod võivad rõiva klassi ohtu seada. Optimaalse lahenduse leidmiseks ja ettevõtte ohutuks reklaamimiseks pöörduge lisainfo saamiseks meie poole.

Isikupärastatud pakend

ProfilingKui tellite kõigile oma töötajatele vajaliku rõivavaliku, pakume teile ideaalset lisateenus: isikupärastatud pakend. Teisisõnu, kõik saavad oma tööriided kätte enda nimega pakendis.

See teeb riiete jaotamise ettevõttes lihtsamaks ning tagab õigete riiete ja suurusnumbrite jõudmise õigete inimeste kätte. Lihtne, mugav ja isikupärane.

Profiling

Võtke parima tulemuse saavutamiseks julgesti ühendust meie ekspertidega. Nemad teavad, mis toimib kõige paremini ja oskavad välja pakkuda kuluefektiivseid lahendusi teie ja teie ettevõtte jaoks.

Küsige meilt