6563 ProtecWork veekindlad Shell püksid, klass 2

Snickers Workwear - Eesti Leidke pood

Veekindlad ja vastupidavad kõrgnähtavusega Shell püksid, mis pakuvad kaitset kuumuse, leekide, staatilise elektri ning kaarlahenduse ohtude vastu. Mugavast ja vastupidavast materjalist valmistatud püksid sobivad suurepäraselt kokku jaki mudeliga 1360. Kaarlahenduse väärtuse (Arc Rating) suurendamiseks ning kuumuse ning termiliste ohtudega seotud kaitse tõhustamiseks kombineerige leekiaeglustavast materjalist aluspesu või aluskihiga.

  • Moodne lõige, mille eelpainutatud sääreosa ning jalgevahel ja tagaosas paiknevad vahetükid tagavad suurepärase liikumisvabaduse.
  • KneeGuard põlvetaskud, mis hoiavad põlvekaitsmed optimaalses asendis, tagades suurepärase kaitse, mugavuse ja vastupidavuse
  • Hõlpsasti ligipääsetavad sääretaskud hõlmavad noakinnitust, mobiilitaskut ja eemaldatavat kaardihoidjat ning kilbivõtme ja noakinnitust. Mõlemal küljel tööriista-aasad.
  • Joonlaua/tööriistatasku siseküljel tugevast Kevlar materjalist tugevdused, mis suurendavad vastupidavust. Külgedel pikad lukud hõlpsaks riietumiseks.
  • Säärte ümber kuumpressitud kõrgnähtav riba

Suurused: 88-128; 44-64; 144-164

Valige õige suurus

Mõõdud…

Keha: Vöökoha laius, horisontaalne naba kõrgusel
Rõivas: Asetage ühtlaselt, mõõtke ümber vöökoha X2

Keha: Jalgevahe kuni jalatallani
Rõivas: Siseõmblus jalge vahelt kuni labajalani

Teie suurus 236
Stiilile 6563
Pakutav suurus võib erinevatel mudelitel erinev olla. Parim viis ideaalse sobivuse kontrollimiseks on proovida neid tegelikkuses.

Küsige meilt