6206 LiteWork, 37.5®-tööpüksid + ripptaskud

Snickers Workwear - Eesti Leidke pood

Ülikerged tööpüksid on mõnusalt kuivad, jahedad ja õhku läbilaskvad ka intensiivse töö või soojade ilmade korral. Kõrgfunktsionaalne disain ja 37.5™-tehnoloogia ning põlvekaitsed pakuvad suurepärast kaitset ja töötamismugavust.

  • Moodne lõige eelpainutatud säärte ja Cordura® stretšmaterjalist vahetükiga tagab liikumisvabaduse.
  • Äärmiselt kiiresti kuivav kangas 37.5™-tehnoloogiaga püüab kinni ja vabastab niiskusaurud ülima jaheduse pakkumiseks kuivema enesetunde andmiseks.
  • Külgpaneelidega disain tagab optimaalseima raskuse jaotumise.
  • Uudne laienemisvoltidega KneeGuard Pro hoiab teie põlvekaitsmed optimaalses asendis, tagades parima kaitse, mugavuse ja vastupidavuse.
  • Lihtsalt ligipääsetavad ripptaskud tõmblukuga jaotisega, joonlauatasku koos noakinnitusega ja tõmblukuga sääretasku eemaldatava ID-märgihoidikuga.

Suurused: 44-64, 88-124, 146-162, 192-212, 250-258

Materjal: Ülikerge ja vastupidav rebenemiskindel kangas. 77% polüester, 23% puuvill, 230 g/m². Kasutatud on kõrgtehnoloogilist patenteeritud 37.5™-tehnoloogiat miljonite püsivalt sisestatud aktiivosakestega. Cordura®-polüamiidtugevdused.

Valige õige suurus

Mõõdud…

Keha: Vöökoha laius, horisontaalne naba kõrgusel
Rõivas: Asetage ühtlaselt, mõõtke ümber vöökoha X2

Keha: Jalgevahe kuni jalatallani
Rõivas: Siseõmblus jalge vahelt kuni labajalani

Teie suurus 236
Stiilile 6206
Pakutav suurus võib erinevatel mudelitel erinev olla. Parim viis ideaalse sobivuse kontrollimiseks on proovida neid tegelikkuses.

Küsige meilt