6932 6932 FlexiWork, Hi-Vis ripptaskutega tööpüksid, klass 2

Snickers Workwear - Eesti Leidke pood

Suurepärane töömugavus ja paindlikkus kõrgendatud nähtavusega kangas parima ohutuse tagamiseks. Nendel ülikergetel tööpükstel on kõrgtehnoloogiline kehaosade eripärasid järgiv disain, ühendades õhku läbilaskvat stretškangast ja Cordura® tugevdusi. Suured tööriistataskud kõigi teie tööalaste vajaduste jaoks liikumisvabadust ja funktsionaalsust piiramata. EN 20471, klass 2; EN 14404

  • Kõrgtehnoloogiline keha järgiv disain koos ülikerge õhutava stretškanga ja eelpainutusega säärtega loob suurepärase mugavuse ja liikumisvabaduse.
  • Arendatud KneeGuard koos stretškangaga põlvede kohal, hoides teie põlvekaitsmed iga liigutuse juures optimaalses asendis ülima mugavuse ja kaitse tagamiseks.
  • Sitked Cordura®-tugevdused põlvedel, säärte otstes ja taskute juures, sealhulgas tööriistataskutes, suuremaks vastupidavuseks.
  • Lihtsalt ligipääsetavad tööriistataskud tõmblukuga jaotisega, sääretaskud, sealhulgas noakinnitus, mobiilijaotis ja eemaldatav ID-märgihoidik.
  • Integreeritud, kuid eemaldatav vastupidav vöö lihtsalt suletavad, tugeva polüamiidpandlaga.

Suurused: 44-64, 88-124, 146-162, 250-258

Valige õige suurus

Mõõdud…

Keha: Vöökoha laius, horisontaalne naba kõrgusel
Rõivas: Asetage ühtlaselt, mõõtke ümber vöökoha X2

Keha: Jalgevahe kuni jalatallani
Rõivas: Siseõmblus jalge vahelt kuni labajalani

Teie suurus 236
Stiilile 6932
Pakutav suurus võib erinevatel mudelitel erinev olla. Parim viis ideaalse sobivuse kontrollimiseks on proovida neid tegelikkuses.

Küsige meilt