It started with an angry electrician

Snickers Workwear - Eesti

1975. aastal sai elektrik nimega Matti Viio vihaseks, kuna ta tööriided ei olnud lihtsalt piisavalt head. Ta oli palju kordi teinud ettepanekuid, kuidas muuta tööriideid, milles ta pidi töötama, kuid keegi ei kuulanud.

Matti ViioLõpuks kadus tal kannatus ja ta sai tõeliselt vihaseks: „Ühel päeval läksin töölt koju ja disainisin omaenda tööriietuse! See oli minu protest väljakujunenud töörõivatööstuse vastu. Ma tahtsin näidata, et meil, töölistel, on uhkus ja oskusteave ning et meie vajame samamoodi austust kui iga teine ühiskonnagrupp.“

Ja nii sündis Snickers Workwear. Ta ei võinud aimata, et tegelikult alustas ta tööriiete vallas revolutsiooni, disainides rõivaid, mis vastavad täiustatud ohutust, kaitset ja funktsionaalsust otsivate töömeeste ainulaadsetele nõudmistele.

Snickers Workwear on sellest peale olnud oma teedrajavate tööriietega teenäitajaks, ajendatuna samasugusest võitlusvaimust nagu ettevõtte alustamisel.

Praegusel ajal on Snickers Workwear üle Euroopa hästituntud kaubamärk, mille omanik on Hultafors Group. See annab meile jõudu ja ressursse töörõivavaldkonda jätkuvalt uuendada. Lõppkokkuvõttes teeme sellega kogu Euroopas kõikide kõvasti tööd tegevate töömeeste tööpäevad veelgi lihtsamaks, ohutumaks ja tulemuslikumaks.

Küsige meilt