"Me ei tee
kvaliteedi
osas iialgi
ühtegi
järeleandmist"

Uue põlvkonna tööriiete revolutsioonilised ja materjalid

Snickers Workwear - Eesti

Uute tootesarjade väljatöötamisel olid Snickers Workwear disainerite meeskonna jaoks prioriteetideks mugavus ja funktsionaalsus. Venivad tekstiilmaterjalid, parem istuvus ja revolutsioonilised kangad, mis tagavad suurepärase õhuvahetuse, kuuluvad uusimate täienduste ja funktsioonide hulka.

Uue põlvkonna tööriiete turuletoomine

2015. aastal tõi Snickers Workwear turule tööriiete uue põlvkonna – ettevõtte hetkeseisuga kõige põhjalikuma arendusprogrammi tulemuse. Kolmeaastase arendusprogrammi tulemusel jõudsid viimaks turule neli uut, erinevate vajadustega arvestavat ja töövaldkondade nõuetele mõeldud tootesarja. RuffWork, FlexiWork, LiteWork ja AllroundWork. 2016. aastal jõuavad meie klientideni uued jakid/joped, lisaseadmed ja kaks erinevat pükste mudelit.

Nicole Rimér, Snickers Workweari peakonstruktor, ütleb nii: “Tegemist on täiesti uue kontseptsiooni ja ühtlasi uue mõtteviisiga meie valdkonnas; see muudab tööriiete valimise vastavalt teie elukutsele senisest palju lihtsamaks. Ühtlasi toome turule terve rea rõivaid, mis täiendavad püksivalikut ja mille optimeerimisel on arvesse võetud erinevate esemete üksteise täiendamise vajadust.”

Matti Viio asutas Snickers Workweari 1975. aastal

Elektrik Matti Viiol, kes enam kui 40 aasta eest Snickers Workweari asutas, läks ühel päeval oma tööriiete kehva kvaliteedi pärast kops üle maksa. Ta lahkus töölt ja asus konstrueerima omaenda tööriiete sarja, mille eesmärgiks oli elukutseliste meistrimeeste elu lihtsustamine ja nende vajadustega arvestamine funktsionaalsuse, turvalisuse ja kasutusmugavuse osas. Nii pani ta aluse firmale, mida võib lugeda kaasaegse tööriietuse leiutajaks.

Henry Lundberg, Snickers Workweari T&A juht, ütleb nii: “Ta kehtestas uue standardi kogu tööstusharu jaoks. Sarnaselt Matti Viiole oleme meiegi täielikult pühendunud tipptasemel tööriietuse väljatöötamisele. Uut tootesarja võib täie kindlusega pidada selle põhimõtte rakendamise tulemuseks.”

Viio poolt enam kui 40 aasta eest kehtestatud ettevõtte filosoofia ei ole tänaseks muutunud: “Me kas teeme seda hästi või ei tee üldse,” ütleb Viio. “Ja kvaliteedi osas ei tee me kunagi järeleandmisi. Me usume, et tööriided võivad teie töö tulemusele väga suurt mõju avaldada. Niisiis ei ole meie eesmärgiks mitte üksnes oskustööliste elu lihtsamaks tegemine; me oleme olemas selleks, et neil oleks võimalik keskenduda üksnes käsil olevale tööle ja niisiis oma töös veelgi paremaks saada.”

“Oleme seejuures kasutatud teadmisi ja tehnoloogilist juhtpositsiooni, mis on meile 40 selles sektoris veedetud aasta jooksul osaks saanud. Kuid mis veelgi olulisem, me oleme suhelnud paljude meistritega, et kuulda nende arvamust tööriiete ja nende puuduste kohta ning ühtlasi viinud läbi rohkesti teste, mis pakuvad meile reaalsete kasutajate kogemusi.”

400 nädalat katsetamist 50 erineva oskustöölise poolt

Uute Snickers Workwear sarja pükste väljatöötamine tähendas enam kui 400 nädala pikkust katsetuste perioodi. Pilootrühma kuulus enam kui 50 meistrit, nende seas elektrikud, torulukksepad, puusepad ja põrandate paigaldajad. Koos katsetasid nad enam kui 200 erinevat püksipaari.

“Materjalidest rääkides – me proovisime enne meie jaoks rahuldava tulemuse saavutamist viit erinevat kangast.” Lundberg ütleb nii, “Nende katsete tulemusel nägime pükste kasutamist reaalajas, mis andis meile omakorda võimaluse neid vastavalt tulemustele ja hinnangutele kohandada.”

Tänu põhjalikele katsetustele ja tipptasemel konstrueerimistööle on Snickers Workwear tööpükstel mitmeid uusi ja täiustatud omadusi, mis suurendavad nii mugavust kui ka funktsionaalsust; seejuures tasub esile tuua venivaid kangaid, nutikat õhuvahetust ja patenteeritud KneeGuard Pro funktsiooni, mis esindab Snickers Workweari uue põlvkonna täiustatud põlvekaitseid.

Rimér ütleb nii: “Venivad kangad ja kaasaegne konstruktsioon, millele on iseloomulik kõverusega jalalõige, tagab suurepärase istuvuse ja liikumisvabaduse, hõlbustades töömeeste jaoks üleminekut seisvast asendist põlvitavasse asendisse.” Maksimaalse mugavuse saavutamiseks ja pakutavate funktsioonide ärakasutamiseks on väga oluline õige suurusnumbriga pükste valimine. Just seetõttu pakub Snickers Workwear pükse 71 erinevas suuruses: see tähendab ühte suurimat tootevalikut kogu sektoris.

Õige suurus on oluline

Lõigete konstrueerija Jessica Lindström kommenteerib: “Õige suuruse valimine lubab  teil kasutusmugavust ja liikumisvabadust maksimaalselt ära kasutada. Ühtlasi on see turvaline, kuna vale suuruse korral ei püsi põlvepolstrid vajalikus asendis.“ Ideaalne suurus tagab olukorras, kus kõik tugevdused, isolatsioonikihid ja õhutusfunktsioonid asuvad ja toimivad õiges kohas.

Snickers Workwear kodulehelt leiate suuruste generaatori, mis aitab teil õiget suurust leida, kuid samas ei tohi unustada, et riideid tuleb alati selga roovida. "Uue Snickers Workwear tööriiete tootesarja osaks on ka 37.5® tehnoloogia, mida on eelnevalt kasutatud peamiselt õueriiete ja matkarõivastuse tootmisel. Kangakiudude osaks olevad aktiivosakesed tagavad keha kiirema kuivamise ja tõhusama jahutuse ning neid ei ole võimalik kangast välja pesta."

Lundbergi sõnul: “Oleme väga uhked selle üle, et ühena esimestest tootjatest 37.5® tehnoloogiat töörõivaste valmistamisel kasutama hakkasime. Selle ainulaadsed omadused suurendavad kasutusmugavust veelgi.”

Firma Snickers Workwear uued tootesarjad

Selleks, et klientidel oleks lihtsam endale sobivat varustust leida, on Snicker Workwear välja töötanud neli erinevat tootesarja:

RuffWork – mõeldud raske töö tegemiseks karmis keskkonnas.

FlexiWork – erakordselt paindlik, kõrgtehnoloogiline tööriiete sari, mis tagab maksimaalse liikumisvabaduse.

LiteWork – kasutatav 37.5® tehnoloogia tagab silmapaistva õhuvahetuse.

AllroundWork – parim valik igapäevaseks tööks, olenemata töökeskkonnast.

Küsige meilt