Leidke Snickers Workwear pükste seast oma lemmik!

Snickers Workwear - Eesti

Vastupidavad püksid karmis keskkonnas töötamiseks või tipptase temperatuuri kontrollimisel? Olenemata sellest, millised on teie nõudmised, mis laadi tööd te teete – oleme kindlad, et saame teile pakkuda ideaalselt istuvaid ja just teie vajadustega sobivaid tööpükse. Võrrelge erinevaid mudeleid ja mõelge, millised funktsioonid on teie tööpäeva seisukohast kõige olulisemad.

Viis sammu täiuslike tööpüksteni

1. Võtke tööriiete valimisel aluseks oma tavaline tööpäev

Milline on teie tööpäev? Kõik meie pakutavad tööriiete tooteperekonnad, RuffWork, FlexiWork, AllroundWork ja LiteWork, on mõeldud kasutamiseks erinevates töötingimustes. Valige teile kõige paremini sobiv tooteperekond.

2. Suurus on väga oluline

Suurus on tähtsam, kui te arvata oskate. Proovige alati pükse jalga ja olge lõike osas valiv. Asi pole mitte üksnes kandmismugavuses, vaid ka turvalisuses ja ergonoomikas. Snickers Workwear sarjad pakuvad 41 erinevas suuruses pükse ja tellimisel on saadaval veel täiendavalt 30 suurusnumbrit. Kui tundub, et kõik ei ole täiuslik, pöörduge abi saamiseks poe töötajate poole.

3. Valige tööriided, mille funktsioonid sobivad kõige paremini teie vajadustega

Mida te kaasas kannate? Valige teile sobivate funktsioonidega mudel ja otsustage, kas te soovite ka ripptaskuid/mis laadi taskuid te soovite.

4. Riideid on oluline valida määruseid ja nõudeid arvestades

Sisekorraeeskirjad & määrused? Milliseid nõudmisi esitab teie töökoht? Kas teil on vaja Hi-Vis riideid või hoopis ID-kaardi hoidjat?

5. Stiil – sugugi mitte väheoluline

Ärge unustage stiili. On äärmiselt oluline, et jätaksite endast professionaalse mulje. Esimene mulje on väga oluline. Valige oma lemmikvärv ja –mudel ning ärge unustage ka lisatarvikute sobivusega arvestada.

PS. Iga kord, kui ostate endale uue püksipaari, valige selle juurde ka uued põlvekaitsmed. Kui olete sunnitud tööst tingitult sageli põlvili asendis olema, siis kontrollige põlvede kaitsmiseks sageli oma põlvekaitsmete seisukorda.

Soovitused ideaalsete tööpükste valimiseks

Vaata seda tabelit PDF-formaadis.

Küsige meilt