Kuidas Snickers Workweari pükse valmistatakse

Snickers Workwear - Eesti

Vastupidavate, funktsionaalsete ja ergonoomiliste pükste valmistamine, mis on väga mugavad, on üks meie pidevaid väljakutseid Snickers Workwearis. Edu saavutamiseks on vaja ulatuslikke kogemusi, tähelepanu pööramist üksikasjadele ning muidugi oskuslikke ja kirglikke spetsialiste.

Teekond ideaalsuseni

Kas te teadsite, et ühe paari FlexiWork pükste valmistamiseks Snickers Workweari jaoks kulub 64 kangatükki, 6 tüüpi kangast ja 46 tüüpi lisatarvikuid? See ei ole veel kõik. Nende valmistamiseks kulub, 40 000 pistet ja 122 tootmisminutit. Kõlab päris keerukana, või kuidas?

5 KÜSIMUST EKSPERDILE

Lisateabe saamiseks ühe paari tööpükste konstruktsiooni kohta rääkisime Margarita Kleinhofaga, meie vanemtootearendajaga, kes jahib pidevalt ideaalsust.

Rääkige meile, kuidas valmib üks paar Snickers Workweari pükse?

Iga pükste paari valmistamise hetk põhineb mitmeaastasel kogemusel. Me pöörame palju tähelepanu kõigile detailidele ning iga väike element on spetsiifiliselt välja valitud sellise toote loomiseks, mis pakuks suurepärast mugavust. Näiteks meie FlexiWork püksid koosnevad 64 kangatükist, 6 tüüpi kangast ja 46 tüüpi lisatarvikust, nagu nööbid, pandlad ja sildid. Nende valmistamine hõlmab 184 tootmisetappi, 122 tootmisminutit, 59,19 lõikemeetrit ja 40 000 pistet.

How Snickers Workwear trousers are made

64 kangatükki ühes pükste paaris, miks nii palju?

Sest inimkeha on keerukas. Kandjale maksimaalse liikuvuse pakkumiseks ja ahistava tunde välistamiseks rõivaesemete kandmise ajal peame looma kuju, mis järgib keha, hoolimata valitud suurusest või stiilist. Samuti soovime maksimeerida pükste funktsionaalsust. Näiteks taskud: ühel pükste paaril on vähemalt 16 taskut erinevatel eesmärkidel.

Kuidas on kanga, niidi ja õmbluste valikuga?

Need võivad mõjutada olulisel määral toodet, eelkõige mugavust. Me kaalume alati mitut kangavalikut ja katsetame neid mõlemaid eraldi ja koos enne tootmise alustamist. Meie poolt valitud kangas mõjutab kasutatavat niiti. Meil on mõõdud kõigi meie õmbluste jaoks ning õmblemiseeskirjad. Näiteks, õmmeldes tugevdusõmblust, mida kasutatakse taskute tugevdamiseks või põlvepatjade paigashoidmiseks, rakenduvad mitmed eeskirjad, mis tagavad, et see ei kahjustaks kangast ja näeks endiselt hea välja.

„See on meeskonnatöö, mis ühendab pühendunud inimesed, palju teadmisi ja ulatuslikult kogemusi.”

Kas on oluline, millise suuruse ma valin?

See on väga oluline nii mugavuse kui ka vastupidavuse seisukohalt. Kui te soovite, et teie püksid peaksid vastu, on oluline valida õige suurus ja stiil, mis sobib hästi teie keha ja teie ametiga. See mõjutab samuti ergonoomilisi funktsioone, nagu põlvepatjade ja taskute asukoht. Teile hästi sobiv pükste paar ei piira teie liikumist tööpäeva käigus, vastupidi, need aitavad teid kõiki teie liigutusi järgides, hoolimata tööasendist.

Seega, mis on hea tööpükste paari saladus?

Mina arvan, et saladuseks on see, et kogu protsess on oluliselt mahukam kui ainult kangatükkide ühendamine. See on meeskonnatöö, mis ühendab pühendunud inimesed, palju teadmisi ja ulatuslikud kogemused. Hea tööpükste paar on selle positiivse energia tulemuseks, mis on nende valmistamisse sisse pandud. Puudub üks kindel retsept „ideaalse pükste paari” valmistamiseks: kõik stiilid on ainulaadsed.

MARGARITA KLEINHOFA PROFIIL

Ametinimetus: Snickers Workweari vanemtootearendaja.
Pere: Abikaasa ja kaks tütart. „Minu abikaasa on puusepp, mis on suurepärane, kuna ta saab tegutseda nii lõppkasutaja kui nõuandjana minu töös.”
Elukoht: Tukums, Läti; jalutustee kaugusel tehasest.
Taust: töötanud tekstiilivaldkonnas alates 1990. aastast. Alustas insener/tehnoloogina väikses jalanõude tehases. Liitus Snickers Workweariga 2003. aastal raamatupidajana ning on seejärel töötanud tootmistehnoloogi, rõivatehnoloogi ja kvaliteedijuhina.

TÖÖPÜKSTE 6. SEERIA TOOTEVALIK

Küsige meilt