Tutvuge uue põlvkonna tööriietega

Tutvuge meie uhiuue kontseptsiooniga, mis hõlmab erinevaid tööriiete tootesarju, mis kõik arvestavad erinevate vajaduste ja töövaldkondadega. Nende konstrueerimisel on lähtutud vajadusest tagada igal sammul maksimaalselt töötamismugavust.

Väljakutsed aitavad muutuda

Olenemata sellest, milline tööpäev teid ka ei ootaks, meie AllroundWork sarja tooted on alati hea valik. Suurepärane lõige, vastupidavus ja mugavus koos täiustatud funktsionaalsusega lubavad teil alati olukorrale vastavalt riides olla.

AllroundWork

Maksimaalne liikumisvabadus

Tööl on kiire? Proovige meie uusi FlexiWork tööpükse, mis annavad töötamise mugavusele ja paindlikkusele täiesti uue tähenduse. Neile tipptasemel tööpükstele on iseloomulik keha arvestav konstruktsioon ja õhuvahetust võimaldav stretškangas, mis tagavad ühiselt maksimaalse liikumisvabaduse. Täiustatud põlvekaitsed, vastupidavad Cordura® tugevdused selleks ettenähtud kohtades ja rida hästi ligipääsetavaid taskuid annavad teile võimaluse alati teistest sammu võrra ees olla.

FlexiWork

Jääge rahulikuks ja keskendunuks

Olge valmis palavate aegade saabumiseks. Meie LiteWork sarja tööriided tagavad suurepärase õhuvahetuse ja niiskuse eemaldamise; selleks annab võimaluse revolutsioonilise 37.5® tehnoloogia kasutamine. Katsetage ja kogege keset kuumalainet uut laadi jahedust.

LiteWork

Vastupidavuse ja töökindluse uus tase

Teete rasket tööd nõudlikus keskkonnas? Proovige ära meie uued RuffWork tööpüksid, mille konstrueerimisel on arvestatud raskete töötingimustega. Need vastupidavad püksid on täiesti uue konstruktsiooniga, mis tagab erakordselt hea istuvuse, maksimaalse mugavuse ja lisaks liikumisvabaduse. Nende kandjale on tagatud täiustatud funktsionaalsus, kauakestev kaitse ja töötamise maksimaalne mugavus.

RuffWork

Raske töö mugavas teksamaterjalis

Täiustatud konstruktsioon ja kaasaegsele teksariietusele iseloomulik välimus. RuffWork tööpüksid on valmistatud vastupidavast, kuid mugavast Cordura® teksakangast, mis iga pesukorraga aina paremaks muutub. Nende pükste kandja võib olla kindel, et talle on tagatud kõik funktsioonid ja omadused, mis tagavad kandmismugavuse ja igakülgse kaitse töötamise ajal.

RuffWork Denim

Leidke oma lemmik

Leidke Snickers Workwear pükste seast oma lemmik!

Vastupidavad püksid karmis keskkonnas töötamiseks või tipptase kehatemperatuuri kontrollimisel?

Leidke oma lemmikpüksid siit!

Me ei tee kvaliteedi osas iialgi ühtegi järeleandmist.

Uue põlvkonna tööriiete revolutsioonilised omadused ja kangad. Uute tootesarjade väljatöötamisel olid Snickers Workwear disainerite meeskonna jaoks prioriteetideks mugavus ja funktsionaalsus. Venivad tekstiilmaterjalid, parem istuvus ja revolutsioonilised kangad, mis tagavad suurepärase õhuvahetuse, kuuluvad uusimate täienduste ja funktsioonide hulka.

Lugege lisaks meie uute toodete arendamise kohta

37.5® tehnoloogia

Tippsportlased on juba mõnda aega erirõivastuse pakutavaid eeliseid nautinud. Nüüd on see võimalus kättesaadav ka töömeestele. Snickers Workwear on üks esimesi tööriiete tootjaid, kes on oma rõivasarjade tootmisel kasutusele võtnud 37.5® tehnoloogia.

37.5® tehnoloogia kasutamine tööriiete valmistamisel

400 nädalat ülipõhjalikku testimist

Meie tööpükste uus põlvkond on läbi käinud nii paradiisist kui ka põrgust. Viimaks ometi jäi Rootsi töömees Christian Isaksen tulemusega rahule. Meie samuti.

Siit saate lugeda, kuidas see kõik 2013. aastal alguse sai

Teil on ainult üks paar põlvi. Kaitske neid oma tuleviku nimel