Et tööl lahe oleks

Snickers Workwear - Eesti

Me oleme lisanud kevad/suve-kollektsiooni stretšrõivaste valikusse uue stiiliga lühikesi ja pikki tööpükse. Meie kõrgnähtavate rõivaste kollektsiooni on laiendatud tööpükste, naiste lõikega tööpükste ja ülerõivastega, mis aitavad teil töökohal nähtavust ja ohutust tagada. Me tutvustame samuti uhkusega BCI (Better Cotton Initiative) puuvillast ja ringlussevõetud polüestrist valmistatud töörõivaste komplekti. On aeg tööl jahedaks jääda!

Flexiwork lühikesed püksid ilma ripptaskuteta

Ülima painduvuse ja mugavuse säilitamiseks kuumuses kandke neid kergeid kõrgtehnoloogilisi, keha kaardistava disainiga tööšortse. Nende õhutav stretškangas koos Cordura®-tugevdustega pakub väljapaistvat liikumisvabadust.

6914 FlexiWork, lühikesed tööpüksid+

Stretšpüksid ilma ripptaskuteta

Stretškangast kitsalõikelised tööpüksid. Strateegiliselt paigutatud 4-suunaline stretškangas tagaosas ja kiil jalgevahes tagavad erilise venivuse ja mugavuse.

6341 AllroundWork, stretšpüksid

Stretššhortsid vöötaskutega ja ilma vöötaskuteta

Stretškangast lühikesed kitsalõikelised tööpüksid. Strateegiliselt paigutatud 4-suunaline stretškangas tagaosas ja kiil jalgevahes tagavad erilise venivuse ja mugavuse. Koos vöötaskutega ja ilma vöötaskuteta.

AllroundWork, stretššortsid
  • 37.5® tehnoloogiaga fliisjakk

    37.5® tehnoloogiaga naiste fliisjakk tagab mugava jahutuse kogu tööpäevaks. Helkurdetailid ja eriti mugav harjatud sisekülg. Kandke seda mõõdukate temperatuuride korral väliskihina.

    8017 AllroundWork 37.5® tehnoloogiaga naiste fliisjakk

Teadlik valik - tööpüksid ja tööjakk

Me esitleme uhkusega BCI (Better Cotton Initiative) puuvillast ja ringlussevõetud polüestrist valmistatud tööpükste ja tööjaki komplekti. Kasutades ringlussevõetud materjale meie töörõivastes, vähendame oma süsiniku jalajälge, tegemata seejuures järeleandmisi toodete tugevuse või jõudluse osas.

6270 + 1570 AllroundWork, kõrgnähtavad tööpüksid ja tööjakk

Ergonoomilised traksid logoga

Ergonoomilised traksid, millel on ühtlaselt koormust jaotavad laiad venivad rihmad. Tugevalt kinnituvad klambrid hoiavad püksid paigas ja tagavad töötamisel mugavuse kogu päevaks.

9064 Traksid logoga

Töörõivaste kataloog

Sirvige meie uusimat kataloogi ning tutvuge meie töörõivaste valikuga ja viimaste uudistega.

Vaadake meie kataloogi

Küsige meilt