Olge pimeduses silmapaistev

Snickers Workwear - Eesti

Meie tipptasemel Hi-Vis tööriiete sari tõstab isikukaitse järgmisele tasandile. Pakume teile juba tuntuks saanud Snickers Workwear sarja funktsionaalsust ja töötamise mugavust – ühtlasi olete alati nähtav.

Tõeline ja kompromissitu elupäästja

Me suhtume isikukaitsesse väga tõsiselt – ilma igasuguste kompromissideta. Just seetõttu on kõik meie Hi-Vis sarja jakid, T-särgid, polosärgid ja vestid varustatud reflektorpaeltega; lisaturvalisuse tagamiseks on nendega varustatud ka riiete õlad. Nii olete igast suunast nähtav – ka kummardudes.

Silmapaistvad mugavad tööriided

Snickers Workwear tööriiete sarja voodrita Hi-Vis jakid ja püksid on seestpoolt töödeldud mugava puuvilla ja väljastpoolt mustust hülgava polüestriga. Suurepärane kombinatsioon maksimaalsest mugavusest ja vähendatud higistamisohust.

Vastupidavad kaitseriided, mis ei anna värvi

Meie Hi-Vis sarja riided on valmistatud vastupidavatest kangastest ja tagavad pikaajalise kaitse. Tänu sellele, et kõik riided sisaldavad teatud koguses vastupidavat polüestrit, ei kaota need vormi ja intensiivset Hi-Vis värvust ning taluvad niiskust, õli ja mustust – ühest pesukorrast teise.

Hi-Vis tööriiete isikustamisvõimalused – näita oma logo

Hi-Vis riiete isikustamisel vastavalt teie ettevõtte soovidele kehtivad konkreetsed nõuded ja tingimused. Liiga suured logod võivad ohtu seade rõiva kaitseklassid. Ettevõtte andmete optimaalseks ja turvaliseks kasutamiseks võtke lisainfo saamiseks ühendust Snickers Workweari müüjaga. Me aitame teil rõõmuga leida parima lahenduse oma ettevõtte nähtavaks muutmiseks.

Märkus: Tingituna asjaolust, et tooteid sertifitseeritakse standardis EN 471 sätestatud korras, on Hi-Vis tööriided saadaval üksnes standardsuurustes. Näiteks normist väiksematel riietel puudub piisava suurusega fluorestseeruv pindala.

Meie Hi-Vis tööriiete sari

Snickers Workwear sarja kuuluvad Hi-Vis riided pakuvad muuhulgas Twisted Leg™ lõiget ja Snickers Workwear Gusset™ töötlust kubeme piirkonnas; see aitab tagada maksimaalset liikumisvabadust.

Lisaks on püksid maksimaalse vastupidavuse tagamiseks varustatud Cordura® tugevdusega põlvetaskutega. Lisaks leiate veel palju muud! Leidke oma lemmik ja töötage turvaliselt.

Vaata meie Hi-Vis tööriiete sarja lähemalt

Küsige meilt