”Kõige mugavamad põrandapanija püksid, mis iial valmistatud”

Snickers Workwear - Eesti

See oli Snickers Workweari disaini- ja arendusmeeskonna väljakutse, kui projekt aasta tagasi algas. Me saime võimaluse rääkida Tord Modigiga, kes oli üks Snickers Workweari projektist osa võtnud testijate rühmast.

Oli ülim aeg saada parem põlvekaitse

Tord Modig ronib üles mööda järsku redelit, mis nõjatub vastu maja Stockholmi lähedal Nackas. On ilmne, et ta on seda varem palju kordi teinud. Ta suundub ülemisele korrusele paigaldama laastplaati põranda aluskihiks ja seejärel peale täispuidust põrandakatet. Töö juures juhtunud õnnetusest tekkinud lonkamine ja mõranenud põlv on lõpuks kadunud. „Ma põlvitasin, nagu ikka, põrandat paigaldades, kui ma küünitasin tööriista järele, viisin keharaskuse ühele põlvele ja kuulsin siis praksatust. Põlvepadjand oli oma kohalt ära nihkunud ja mu põlvekeder mõranes vastu kivi. Siis ma teadsin, et on viimane aeg leida parem põlvekaitse.“

Pükste edasiarenduse katsetamine

Tord oli lugenud Instagramis Conny Johanssoni kohta, kes pärast 30 aastat tööd põrandapaigaldajana oli leidnud Snickers Workweari valmistatud püksid, mis olid disainitud spetsiaalselt põrandapanijatele. Vähekuluvast venivast kangast valmistatud pükstel on põlvekaitse, mis vormib end kandja järgi. Tord võttis ühendust. Snickersi tootearendaja läks nende Instagrami vestluse peale elevile ja võttis ühendust Tordiga, et küsida, kas see on huvitatud kõnealuste pükste edasiarenduse katsetamisest.

"Praegu läheb mul viies kuu ja ma arvan, et need peavad vastu veel 4 või 5 kuud. Neil on siiamaani vaevalt mõni kriimustus."

Nii mugavad ja kerged

„Ma olen kandnud uusi põrandapanija pükse iga päev nüüdseks 5 kuud. Ma olen rabatud, kuidas need saavad olla nii mugavad ja kerged, ent piisavalt tugevad, et pidada vastu põlvitamise koormale 5 tundi päevas, 5 päeva nädalas. Ma nägin Snickersi kodulehel, et peaksid olema valmis oma tööpüksid iga kuu tagant välja vahetama, kui kannad neid pidevalt töö juures ja lased neil töö kogu karmust kogeda. Mul jookseb viies kuu ja ma arvan, et need peavad vastu veel 4 või 5 kuud. Neil on siiamaani vaevalt mõni kriimustus.“

Integreeritud vöö trukk-kinnisega

Tord hindab kõrgelt omadusi, mis muudavad töö lihtsamaks ja mugavamaks. „Eriliselt meeldib mulle integreeritud vöö selle trukk-kinnisega. Sa saad suurust kohendada isegi siis, kui see on vööle kinnitatud. Lisaks noatasku, mis tagab, et mu kõige olulisem tööriist on kättesaadav, ükskõik millises asendis ma töötan.“

TORD MODIG PROFIIL

Vanus: 41.
Elukoht: Södertälje.
Põrandapanija aastast: 2008.
Nišš: 90% hooldusteenindus üüripindadel, asendades põrandaid ja vaipu.
Ettevõte: üksikettevõtja, Modig Golv & Fastighet

HEI... MALIN ENOKSSON

Millised on selle rõivaeseme 5 parimat omadust?

Malin Enoksson, üks tootearendajaid, kes vastutab põrandapanija pükste eest, toob välja põrandapanija pükste 5 parimat omadust.

1. Venivast kangast ja vastupidavast Kevlarist valmistatud kõrgtasemel põlvepadjanditaskud, mis hoiavad padjandid täpselt õiges kohas, isegi kui kandja põlvedel ringi liigub.

2. Kõik need nutikad taskud! Näiteks hästi ligipääsetavad ripptaskud teibitud tõmblukkudega, tugevdatud tasku kruvide jaoks ja meie uus noatasku.

3. Oma kehajärgiva disaini ja eelpainutatud säärtega tunduvad need püksid mugavad kohe algusest peale. Tänu eelpainutatud säärtele nihkuvad taskud ringi liikumisel täpselt õigesse kohta.

4. Vastupidavad Cordura-tugevdused pahkluude ümber ja taskutel.

5. Integreeritud, kuid eemaldatav vöö lihtsalt reguleeritava polüamiidpandlaga. See tagab vöökohal parima istuvuse ja mugavuse. Nende pükstega on põlvitamine peaaegu nauding!

Küsige meilt