Kõige esimesed aktiivsed põlvepolstrid maailmas

Snickers Workwear - Eesti

Painduvad töötamisel, jäigastuvad löögi korral. Peavad teiste põlvepolstritega võrreldes vastu kaks korda kauem. Revolutsioonilised 9191 XTR D3O® põlvepolstrid Snickers Workwearilt viivad põlvede kaitsmise tehnoloogia täiesti uuele tasandile.

Mõeldud aktiivsetele töömeestele ja -naistele

Teedrajavatele põlvepolstritele on omane täiustatud eelpainutatud konstruktsioon, milles pehme, kuid vastupidav väliskiht saab kokku sisemise kõrgtehnoloogilise ja põrutust vähendava D3O® materjaliga. Maksimaalne funktsionaalsus ja töötamise mugavus neile, kes peavad töötamisel pikka aega põlvedele toetuma.

High-tech D3O® material. Kõrgtehnoloogilised D3O® materjalid 
D3O® on aktiivne, intelligentseid molekule kasutades välja töötatud materjal. Materjali molekulid liiguvad teie liikumisega kaasa, kuid löögi korral fikseeruvad ja absorbeerivad põrutusega kaasneva energia.
High-frequency protection. Sagedal kasutamisel toimiv kaitse
Kui te põlvitate töötamisel pikalt maas, tõusete päeva jooksul sageli ja laskute korduvalt põlvili, pakuvad 9191 XTR D3O® põlvepolstrid teile maksimaalset kaitset.
Long-lasting protection. Pikaajaline kaitse 
Vastupidavale D3O® materjalile on iseloomulik äärmiselt aeglane tihenemine, mis aitab põlvepolstritel intensiivsel ja pikaajalisel töötamisel hästi vormi hoida.
Ergonomic design. Ergonoomiline konstruktsioon
Põlved ei ole lamedad. Just seetõttu on 9191 XTR D3O® põlvepolstritel ergonoomiline, eelpainutatud konstruktsioon, mis põlvitades polstri tihedalt ümber põlve surub.

Küsige meilt