Kuluta põlvekaitsmeid, mitte oma põlvi!

Snickers Workwear - Eesti

Põlved peavad töötama veel kaua pärast sinu pensionile jäämist. Ole arukas ja säästa põlvi, kandes asjakohaseid põlvekaitsevahendeid. Ja vaheta regulaarselt põlvekaitsmeid – need kuluvad ära!

Põlved peavad töötama veel kaua pärast sinu pensionile jäämist. Ole arukas ja säästa põlvi, kandes asjakohaseid põlvekaitsevahendeid. Ja vaheta regulaarselt põlvekaitsmeid – need kuluvad ära!

"Ma ei taha, et põlved end mulle õhtul koju jõudes meelde tuletaksid."

Millal kannad põlvekaitsmeid?

Kogu aeg. Sõltun oma töös headest põlvekaitsmetest. Sageli põlvitan porikaitsmetel, küürutan mootori kohal – või liigun ringi ja üritan põhja all mõne asjani ulatuda. Sageli ei ole muud võimalust, kui teravate servate peal põlvitada.

Millised on sinu arvates head põlvekaitsmed?

D3O Lite, mida kasutan, toimivad tõesti hästi. Põlvitamise ajal tunnen, kuidas surve jaotub laiale pinnale. Kogu surve ei avaldu konkreetsele punktile, mis onbtavaliselt väga häiriv, kui on vaja põlved üle ebatasase pinna libistada.

Mis sulle nende juures meeldib?

Eriti hea on see, et need põlvekaitsmed on põlve järgi eelvormitud ja kumerad ning valmistatud just põlvekaitsmetasku jaoks. Mõned põlvekaitsmed, mida varem kasutasin, ei istunud hästi ja hakkasid kõndimise ajal segama.

Mida muutis paremate põlvekaitsmete kasutuselevõtt?

Katusemeistrina töötades olin kogu päeva põlvedel ja kasutasin vana tüüpi põlvekaitsmeid. Õhtul koju jõudes olid põlved sageli valusad ja mõnikord paistes. Ka mehaanikuna võivad mul põlved õhtuti väsinud olla, aga Snickersi põlvekaitsmetega D3O Lite on asi oluliselt parem. Tegelikult tulevad põlved väga harva meelde.

Sul on ainult üks põlvepaar - kaitse neid tuleviku tarbeks

Füüsilist tööd tegevate oskustööliste põlvede koormus on suurem kui see, mida peavad taluma paljud tippsportlased. Kaitse oma põlvi täna ja säästa need homse jaoks. Tutvu meie uutel tehnoloogiatel põhinevate põlvekaitsmete valikuga, mis on disainitud Snickers Workweari KneeGuard™-paigutussüsteemi jaoks ning sulle on tagatud standardile EN 14404 vastav põlvekaitse.

Vaheta kulunud põlvekaitsmed välja enne, kui on hilja!
Vahetades põlvekaitsmeid sagedamini, säästad oma põlvi. Üldine reegel on, et iga püksipaari jaoks tuleb kasutada vähemalt kahte paari põlvekaitsmeid.

 • 9110 Põlvekaitsmed

  Tõhusad ja mugavad põlvekaitsmed usaldusväärse ja sertifitseeritud kaitse tagamiseks. EN 14404 (Tüüp 2, Tase 1)

  Uuri lähemalt - 9110!
 • 9111 Service põlvekaitsmed

  Mugavad ja sertifitseeritud põlvekaitsmed sobivad kasutamiseks siseruumides ja tasasel pinnal. Kooskõlas Snickers Workwear KneeGuard positsioneerimissüsteemiga. EN 14404 (Tüüp 2, Tase 0)

  Uuri lähemalt - 9111!
 • 9112 D3O® Lite põlvekaitsmed

  Erakordselt mugav ja pehmendav kaitse põlvedele. Valmistatud D3O Lite materjalist, lisaks õhutuskanalid õhu liikumise parandamiseks. EN 14404 (Tüüp 2, Tase 1).

  uuri lähemalt - 9112!
 • 9118 Põrandapanija põlvekaitsmed

  Sertifitseeritud kaitse põrandapanijatele. Kerged kaitsmed püsivad kindlalt paigas. EN 14404 (Tüüp 2, Tase 1)

  Uuri lähemalt - 9118!
 • 9119 D3O® Lite põrandapanija põlvekaitsmed

  Parimad põrandapanijate põlvekaitsmed. Senisest parem 3D disain ja kõrgtehnoloogiline D3O Lite materjal tagavad kestva, sertifitseeritud kaitse ja mugavuse põlvedel töötamiseks. EN 14404 (Tüüp 2, Tase 1)

  Uuri lähemalt - 9119!

Küsige meilt