Säästke oma põlvi juhtivate sertifitseeritud põlvekaitsmete abil

Snickers Workwear - Eesti

Füüsilist tööd tegevate oskustööliste põlved saavad sageli palju rohkem vatti, kui paljude tippsportlaste omad. Just sellest tingitult on Snickers Workwear välja töötanud kõige kõrgemal tasemel põlvekaitsmed. Meie tipptasemel põlvekaitsmete valikut kasutades võite kindel olla, et teile saab osaks standardis EN 14404 sätestatud korras sertifitseeritud põlvede kaitse.

Nii on näiteks meie täiustatud 9110 põlvekaitsmetele iseloomulik vastupidav välis- ja pehme sisepind, mis tagavad raskuse ühtlase jaotumise ja kaitsevad torgete eest, pakkudes samal ajal maksimaalset mugavust.

Kõikide pükste ainulaadse konstruktsiooniga põlvepolstrite taskud on töödeldud spetsiaalse õmblusega, mis lubab põlvepolstrite asukohta vastavalt asendile muuta, tagades teile seejuures põlvede maksimaalse kaitse.

Ainulaadne konstruktsioon muudab põlvepolstrid ühtlasi kõndides äärmiselt paindlikuks, hoides neid põlvitades alati põlvede vastas. Lisaks on põlvepolstritel kõrged küljed, mis ei lase põlvedel polstritelt maha libiseda.

Kneeguard™ ja Kneeguard Pro

Tõhusad põlvekaitsmed, mis kindlalt kohal püsivad, on põlvede kindla kaitse tagamiseks kriitilise tähtsusega. Just seda pakubki patenteeritud Snickers Workwear KneeGuard™ ja KneeGuard Pro põlvekaitsete positsioneerimissüsteem.

Nende abil on võimalik spetsiaalse konstruktsiooniga põlvepatju erinevale kõrgusele fikseerida; see aitab tagada maksimaalset kaitset ja õiget asendit. KneeGuard Pro süsteemil on ühtlasi põlvede kohal lõõtsvoldid, mis aitavad tagada maksimaalset kaitset, mugavust ja vastupidavust.

Niisiis, kui soovite oma põlvede eest hästi hoolt kanda – kandke Snickers Workweari tööpükse ja te võite kindlad olla patenteeritud KneeGuard™ süsteemile.

Küsige meilt