Reaalses töökeskkonnas katsetatud tööriided

Snickers Workwear - Eesti

Snickers Workwear katsetajate meeskond on meile tõeliseks inspiratsiooniallikaks. Nad esitavad meile iga päev väljakutseid. Just seepärast pingutame pidevalt loominguliste ja tehnoloogiliste piiride laiendamise ja tipptasemel tööriiete arendamise nimel.

Imagecaption=Henry Lundberg | Manager Product Management Snickers WorkwearTipptasemel tööriided nõuavad tipptasemel katsetamist. Ja selles osas ei toimi miski reaalsusest paremini. Mõistagi teeme koostööd ka Euroopa parimate katselaborite ja instituutidega, soovides olla kindlad, et meie valmistatud riided vastavad teie ootustele.

Aga tõelisteks katsetajateks on ikkagi meie katsemeeskonna liikmed – nõudlikud ja tõsist tööd tegevad professionaalid, kes meie rõivaprototüübid ja uued disainid reaalselt proovile panevad, hinnates kõike, alates funktsionaalsusest, mugavusest ja kaitsest kuni kvaliteedi ja vastupidavuseni välja. Nad teevad seda ainsal olulisel viisil: tööd tehes, mõnikord koguni kuude kaupa, erinevas kliimas ja ilmastikuoludes.

Põhja-Skandinaavia arktilistest talvedes kuni Lõuna-Euroopa kuumuseni välja. Ja nad ei tee meile mingeid järeleandmisi. Kui disain vajab muutmist, siis nad ütlevad seda meile. Meie viime riiete osas vajalikud muudatused sisse ja nemad katsetavad neid uuesti, kuni viimanegi pisiasi on paigas. Alles seejärel saavad neist tõelised Snickers Workweari tööriided – mis ka reaalselt oma töö ära teevad.
Test crew

Revolutsiooniline disain, aga kas see ka hakkab oodatult toimima, kõikvõimalikes erinevates olukordades, mida  tööl ette tuleb?

Meie katsearuanded annavad sellele küsimusele läbi ja lõhki ausad vastused. Kõik lüngad täidetakse tublide töömeeste poolt, kes prototüüpe reaalses töökeskkonnas katsetavad ja annavad vahetut tagasisidet selle kohta, mis töötab ja mis mitte. See annab meile võimaluse oma konstruktsioone ja lõiked täiustada ja viimistleda, kuni kõik toimib oodatult. Ilma naljata.

XTR Shield jaki ja pükste varaseid prototüüpe katsetanud Norra puuseppa autentne katsearuanne:

Kommentaarid: Topelt rinnataskud ei ole funktsionaalsed.
Lahendus: Uus konstruktsioon suurte tõmblukuga taskutega.

Kommentaarid: Vöökoha reguleerimise võimalused on head, kuid üldiselt on mudel suurepoolne.
Lahendus: Korrigeerisime lõiget ja istuvust. Vöökoha reguleerimine ei ole enam vajalik.

Kommentaarid: Tunnen puudust haakide ja aasadega kinnitusest; varruka pöidlaava pole vajalik.
Lahendus: Eemaldasime varruka pöidlaava. Kummipaelaga mansetid/sääreotsad jaheda õhu sissepääsu vältimiseks.

Kommentaarid: Esitaskute kangas liiga jäik.
Lahendus: Kasutasime võrreldes pükste materjaliga jaki tugevdamiseks kergemat Super Fabric® materjali.

Küsige meilt