Nihutage oma piire

Snickers Workwear - Eesti

Maksimaalse liikuvuse tagamiseks lisatakse meie tööriietele stretškangast. Parema hingavuse ning mugavuse tagamiseks on seda lisatud ka riideeseme teatud piirkondadele. Üks asi, milles oleme kindlad, on see, et stretškangas on siin, et jääda. Vaatame lähemalt stretškangaid ning kuidas neid kasutada ja kokku sobitada, et tagada optimaalne mugavus, istuvus ja liikumisvabadus.

KOGEGE UUT TÖÖMUGAVUSE TASET

Tööriietuse puhul stretškanga kasutamise peamine eesmärk on maksimeerida keha liikumisvabadust. Rõivaste puhul stretškanga kasutamine tähendab seda, et saame rõivad kohandada vajadusel kitsamaks lõikeks. Lisaks muudab see tööriiete kandmise hulka mugavamaks. Kui panete näiteks selga üleni stretškangast komplekti, tundub see keha vastas justkui teine nahk. Riided ei piira teie liikumist, vastupidi, need järgivad teie iga liigutust.

KAHESUUNALINE STRETŠKANGAS

Kahesuunaline stretškangas venib ainult ühes suunas ning seda kasutatakse riiete puhul, mille juures on vajalik suurem elastsus, kuid mis peavad olema samal ajal vastupidava välimuse ja omadustega.

STRETŠKANGAST PÜKSID

AllroundWork stretškangast tööpüksid on tavalised tööpüksid, kuid neil on venivad omadused. Neil on kõik Snickers Workwearile iseloomulikud põhiomadused ning loomulikult on need sama kõrge kvaliteediga kui meie muud tööriided. Püksid on valmistatud kahesuunalisest venivast tvillist ning teatud detailid on valmistatud neljasuunalisest stretškangast, et tagada optimaalne istuvus, mugavus ja liikumisvabadus.

Stretškangast tööpüksid sarnanevad meie klassikalise 3.seeria tööpükstega, need on valmistatud tvillist, nendel on sääretaskud ja ripptaskud. Suur muudatus on lõige ning suurem elastsus, mis muudab püksid visuaalselt kitsamaks ning tagab parema painduvuse.

NELJASUUNALINE STRETŠKANGAS

Neljasuunaline stretškangas tagab maksimaalse painduvuse igas suunas. Meie hübriidrõivaste puhul kasutame neljasuunalist stretšmaterjali ja kahekiulist tehnikat, et tagada veelgi vastupidavam tulemus.

HÜBRIIDRÕIVAD

Meie üleni stretškangast tööriided järgivad täielikult keha liigutusi. Kasutatud on täiustatud stretškangaste kombinatsiooni, et tagada suurepärane istuvus ja mugavus. See teeb sellest optimaalse valiku välitöödeks, mille puhul on vajalik maksimaalne liikumisvabadus.

Tänu venivale Softshell kangale peavad rõivad vastu keerulistele ilmastikuoludele nagu tuul ning kerge sadu. Kui kombineerime selle kahekiulise stretškangaga, pakub riideese ka paremat hingavust. See on täpselt see, mida me tahame oma hübriidrõivastega saavutada – tänu kombineeritud materjalide kasutamisele saame optimeerida funktsionaalsust.

Küsige meilt