Naistele mõeldud tööriided

Snickers Workwear - Eesti

Snickers Workwear naiste tööriiete sari keskendub kompromissitule funktsionaalsusele, töömugavusele ja kaitsele ning on välja töötatud spetsiaalselt naistele.

Näiteks meie tööpüksid: neile on iseloomulik naistele sobiv madal vöökoht, Twisted Leg™ lõige ja Snickers Workwear Gusset™ töötlus kubeme piirkonnas; see aitab tagada maksimaalset liikumisvabadust ja naistele sobivat head istuvust.

Woman

Liikumisvabadus

Snickers Workwear naiste tööriiete sarjale on iseloomulik naiste iseärasustega arvestavad lõiked, mis tagavad tähelepanuväärse liikumisvabaduse.

Naiste suurused

Kõik naiste tööriiete sarja kuuluvate toodete lõiked on välja töötatud spetsiaalselt naiste vajadusi silmas pidades. Meie täiustatud tööpükstel on madala lõikega värvel ja need sobivad naiste kehatüübiga ideaalselt.

Alati funktsionaalne

Konstrueeritud naistele – minemata kompromissile funktsionaalsuse osas. Haakide ja aasadega kinnitused, esitaskud ja pealeõmmeldud lahtised tööriistataskud, tasku mobiiltelefonile ja joonlauatasku, mis aitab kõiki vajalikke esemeid käeulatuses hoida.

Sertifitseeritud põlvekaitse

Põlvili asendis töötamine on raske. Just seetõttu pakuvad meie tööpüksid ja põlvepolstrid koos patenteeritud KneeGuard™ positsioneerimissüsteemiga tipptasemel, sertifitseeritud kaitset põlvedele. Nii on teil võimalus end kaitsta juba täna – ja säästa põlvi ka edaspidiseks kasutamiseks.

Low cut waist

Madala lõikega värvel

Meie täiustatud 3. seeria naiste täiustatud tööpükstel on madala lõikega värvel ja need sobivad naiste kehatüübiga ideaalselt.

Küsige meilt