Haare, puutetundlikkus ja kaitse

Snickers Workwear - Eesti

Teie käed on teie kõige olulisemad vahendid, seega soovime pakkuda neile parimat. Aga mis sobib suurepäraste kinnastega? Tänu täiustatud töökinnaste laiale valikule võite alati loota ülimale kombinatsioonile funktsionaalsusest, vastupidavusest ja kaitsest, mis vastab teie tööle.

Leidke endale sobivad töökindad

Paljud kindad sobivad erinevate tööde tegemiseks. Kõige olulisem on valida kindad, mis sobivad teile kõige paremini. Veenduge, et valite õige suurusega kindad, tagamaks õige tasakaalu täpsuse, mugavuse ja kaitse vahel. Siin on kolm asja, mida valiku tegemisel arvesse võtta:

Millist tööd te teete? Kas karmi, pidevat haaret ja polsterdatud kaitset vajavat tööd või väga suurt täpsust nõudvat tööd, kus sõrme puudutus ja paindlikkus on kõige olulisemad?

Milline on teie käsi? Pikkade või lühikeste sõrmedega, paks või peenike?

Kui vastupidavad peavad teie kindad olema? Meie kindad on loodud kestma. Kui aga vahetate kindaid tihti, kuna need määrduvad, siis võib lahenduseks olla lihtsam mudel.

Ülesannete täitmiseks sobivad

„Käed on teie kõige olulisemad töövahendid! Just sel põhjusel seame lati kõrgele ja keskendume igale detailile, et luua täiuslikud kindad.

Täiusliku kindapaari loomiseks uurisime tähelepanelikult kätt, eelkõige seda, kuidas käsitöölised kasutavad oma käsi. See teadmine peegeldub meie kinnaste igas lõikes ja õmbluses. Teie käe kuju arvestav vorm ühendatud eelpainutatud sõrmedega, mis võimaldab käele loomulikku puhkeasendit.

Kaitse, täpsuse ja mugavuse vajaduse tasakaalustamine on suur väljakutse. Õhemad kindad, peamiselt meie Precision-tooteperest, hõlbustavad täppistöö tegemist, samas kindad Power-tooteperest sobivad suurepäraselt raskemateks töödeks.

Täna pakume valitud tootevalikus erinevaid kindaid. Lihtne hinnata, ent piisavalt lai, et pakkuda teile õigeid kindaid vastavalt teie vajadustele.“

Cecilia Bergsten, Snickers Workwear'i kinnaste tootearendaja.

Tutvuge meie kinnaste tootevalikuga!

Power töökindad raskemateks töödeks

Rasketöökindad sobivad raskemateks töödeks, nagu tassimine, laadimine ja rebimine. Unikaalne kumer kuju tagab tugeva ja kindla haarde. Keerukad mustrid ja vastupidavad materjalid loovad mugavuse ja seninägematu kaitse.

Power töökindad

Precision töökindad erilist täpsust nõudvateks töödeks

Õhukesed ja paindlikud kindad, mis rõhutavad osavust ja sobivust. Sobivad suurepäraselt erilist täpsust ja puutetundlikkust nõudvateks töödeks. Elastne käeselg, tugevdatud sõrmenukid ja muster tagavad optimaalse kaitse ja osavuse.

Precision töökindad

Specialized töökindad unikaalsete omadustega

Kindad, mis on kohandatud konkreetsete ülesannete täitmiseks. Parimate võimalike materjalide ja unikaalsete funktsioonidega. Iga kinnas on teostatud nii, et see pakuks ülimat osavust, kaitset ja mugavust igale käele ja ülesandele.

Specialized töökindad

Weather töökindad hoiavad käes soojas ja kuivas

Kindad karmides ja külmades ilmastikutingimustes töötamiseks. Kaasaegsed materjalid pakuvad suuremat osavust, hõõrdekindlust ja haaret ka märgades, külmades ja libedates ilmastikutingimustes. Need on kindad, mis hoiavad teie käed soojas ja kaitstud mis tahes ilmaga.

Weather töökindad

Küsige meilt