Klassika, millele võid alati kindel olla

Snickers Workwear - Eesti

Tööstusseadmetega töötamine on raske mehaaniline töö, millel on laastav mõju tööriietele. Sellepärast on Jörgen Olsson, mehhaanik ja GIAB'i osanik, väga valiv oma tööpükste suhtes. Mitte miski ei ületa tema jaoks klassikalisi 3. seeria tööpükse.

Kui olulised on tööpüksid teie jaoks?

Meile on need väga olulised! Iga päev veedate pikki tunde tööpükstes, nii et need peavad olema jalas mugavad. Oleme proovinud teisi kaubamärke. Mõnedel on mittefunktsionaalsed taskud, teistel jälle ebakvaliteetne materjal, mis kulub liiga kiiresti. Nüüd ostame Snickersi 3. seeria tööpükse. Mudel, mis meeldib kõigile!

Mis muudab selle toote teie lemmikuks?

Püksid on kvaliteetsed ja jalas hästi istuvad ning ripptaskud tõeliselt kasulikud. Mõned meie töötajad kannavad endaga kaasas palju vahendeid, nagu tangid ja näpitsad, nii et taskud on pidevalt kasutuses. Keevitame ja lihvime palju, seega hindame pükste tugevdatud pehmet puuvillast kangast, mis ei lase pükstel nii kergesti ära põleda.

Kas peate pükse sageli vahetama?

Jah, töö on karm ja tihtipeale määriv. Igal töötajal on kolm paari pükse, mis on korralikud ja funktsionaalsed. Iga kord ostame sama mudelit, nii on lihtne meeles pidada oma suurust ja paluda kolleegil tuua uus paar, kui ta juhtub parajasti kauplusest mööda minema.

Ettevõttena on oluline tööd tehes viisakas välja näha, seetõttu oleme valinud musta värvi tööriided. Oleme saanud häid pakkumisi ja tasuta töörõivaid, kuid oleme need kõik tagasi lükanud. Võib-olla oleme valivad, kuid me eelistame kanda seda, mis meile meeldib.

Lemmikuks on mugavus, funktsionaalsus ja kaitse

3. seeria tööpükste näol on tegemist kaasaegse mudeliga – Twisted Leg™ lõige, eriti vastupidavad Cordura® põlvekaitsmetaskud ja rohkelt hõlpsasti juurdepääsetavaid taskuid.

Meie klassikalise 3. seeria tööpükstega saate täiustatud funktsionaalsuse koos mugavuse ja kaitsega, millele võite kindel olla igas olukorras.

Saadaval laias värvi- ja kangavalikus (ripptaskutega või ilma), vastavalt teie vajadustele.

Võrrelge mudeleid, et leida oma lemmik!

Küsige meilt