Keerake kuumust vähemaks

Snickers Workwear - Eesti

Sooja ilmaga mängib tööriietuse valik jahutatud, keskendunud ning mugava enesetunde säilitamisel olulist rolli. Tõhusaima töö tegemiseks peab tööriietus õhku läbi laskma, olema valmistatud kiiresti kuivavast materjalist ja pakkuma ka vajalikku kaitset. Valmistuge soojadeks tööpäevadeks.

Riietuge kuuma ilma kaitseks

Päike kõrvetab. Tunnete, kuidas higi voolab ja ootate jahutavat tuuleiili. On aeg kuuma vähemaks keerata. Toome välja kolm peamist aspekti, millele sooja ilmaga riietuse juures tähelepanu pöörata.

Hingavus

Temperatuuri tõusu juures on võtmesõna hingavus. Hingavust saab saavutada mitmel erineval moel – nii tööriiete disaini kui ka funktsioonide abil. Kaks peamist funktsiooni, mida oma tööriiete hingavuse tagamiseks kasutame, on mugavalt jahutav 37.5® tehnoloogia ning Mechanical Air Flow™ tehnoloogia, mis kujutab endast põlve tagaosasse sisseehitatud õhuavasid.

Materjal

Teie tööriiete materjalivalik mõjutab seda, kui mugavalt end tööpäeva jooksul tunnete. Õhemad materjalid lasevad paremini õhku läbi ning kuivavad kiiresti, samal ajal näiteks puuvill imab niiskust ja kuivab aeglaselt. Meie LiteWork kollektsioon on spetsiaalselt välja arendatud soojadeks tööpäevadeks, pakkudes tööriideid, mis on suurepärase hingavuse ja mugavuse tagamiseks valmistatud õhematest materjalidest.

Kaitse

Ohutus on alati esmatähtis, nii ka soojadel tööpäevadel. Kui teete tööpäeva jooksul palju tööd põlvili asendis, valige lühikeste pükste asemel kindlasti piraadipüksid, et saaksite kanda korralikke põlvekaitsmeid ning nautida samal ajal lühemate tööpükste head hingavust. Loomulikult on vaja kaitsta ka pead. Kandke otsese päikesevalguse käes töötades nokamütsi.

KERGE, KIIRESTI KUIVAV TÖÖRIIETUS

Meie LiteWork kollektsioon on arendatud spetsiaalselt välja soojema ilma jaoks. Valmistatud parima niiskusjuhtivuse ja hingavuse tagamiseks revolutsioonilise 37.5® tehnoloogiaga. Täiustatud funktsionaalsus ja suurepärased materjalid tagavad mis tahes ilmastikuoludes töötades jahutatud, kuiva ja mugava tunde.

Tutvuge meie LiteWork kollektsiooniga

JÄÄGE MUGAVUSTSOONI

Õige temperatuuri ja niiskustaseme säilitamine füüsilist tööd tehes võib olla paras proovikivi. Tööviljakus ja mugavus on tihedalt omavahel seotud. 37.5® tehnoloogiaga tööriiete kasutamine aitab teil püsida kuivana ning tunda end olenemata välistemperatuurist mugavalt.

Lisateave 37.5® tehnoloogia kohta

PIRAADIPÜKSID VÕI LÜHIKESED PÜKSID?

Piraadipükste ja lühikeste pükste vahel valides peate leidma tasakaalu kaitsevajaduse ja hingavuse vahel, kuna piraadipüksid kaitsevad ka põlvi. Samuti tuleks mõelda milliseid omadusi ja funktsioone vajate (nt mitu ja milliseid taskuid vajate). Loomulikult on omaette tegur ka stiil.

Valige õige pikkus

KAITSE OMA PEAD

Kaitske oma nutikat mõistust.

Vältige sooja ja päikesepaistelise ilmaga mütsi kandes pea ülekuumenemist. Meie nokamütsid kaitsevad suurepäraselt päikese eest ning eelpainutatud nokaga mudelid täiustavad väljanägemist. Kõigil meie nokamütsidel on piisavalt ruumi ettevõtte sümboolika kuvamiseks.

Vaadake meie aksessuaare

TUNDKE END JAHUTATUNA

T-särk on soojadel ja päikesepaistelistel tööpäevadel ideaalne tööriietus.

Meie T-särkide valikust leiate mugavad ülaosad. Valikus on nii lühikeste kui ka pikkade varrukatega mudelid, et leiaksite just endale sobivaima disaini. Enamikule T-särkidele on võimalik lisada ka ettevõtte sümboolikat.

Vaadake meie T-särke

HIGH-VIS SUVEKOLLEKTSIOON

Meie High-Vis kevadsuvine kollektsioon hõlmab AllroundWork, FlexiWork ja LiteWork kollektsioonide tööriideid. Kollektsioonist leiab lühikesi pükse, polosärke ja T-särke, mis tagavad hea nähtavuse ning on samal ajal hingavamast ja õhemast materjalist. Suurendage enda kaitsevõimet olles nähtav.

Vaadake High-Vis kollektsiooni

Küsige meilt