Kuidas külmas end soojas hoida

Snickers Workwear - Eesti

Külma ilmaga ei olegi eriti raske soo-jalt riietuda. Seevastu külmas kohas töötades õigesti riietumiseks tuleb asi paremini läbi mõelda. Intensiivne raske töö tähendab sageli higista-mist.

Kui võtad hoo maha, siis higi jahtub ja sul hakkab lõpuks külm.

Vaja on hoopis paremat õhutust ning võimalust kehasoojust reguleerida ja juhtida. Meie soovitame riietuda kolmekihiliselt, et sul oleks soe, kuiv ja mugav.

1. Ole kuiv, et hoida soojust

Esimene kiht niiskuse transportimiseks

Ihu vastas kantavad rõivad on kõige tähtsamad, et jääda kuivaks ja tagada õhutus. Kõik meie alusriided on õmblusteta, mugavad ja hästiistuvad, kuid need on erineva soojus- ja õhutustasemega, olenevalt sellest, kui aktiivselt sa tööd tehes liigud. Vali meie aktiivse niiskusjuhtivusega uue alusrõivaste kollektsiooni Flexi Work, Flexi Work Wool või LiteWork 37.5 hulgast.

37.5® Technology Underwear

Extremely quick-drying fabric – five times faster than similar fabrics – for superior fresh and dry working comfort. Features high-tech active-particle technology with natural coconut charcoal particles and anti-odour treatment.

Check out the products

2. Hoia soojus sees

Teine kiht isoleerimiseks

Õhulised materjalid sobivad suurepäraselt teiseks kihiks. Meie rõivad on loodud soojust hoidma, tekitades keha üm-ber õhutasku, mis hoiab sind soojas. Vali meie soojaks vahe-kihiks mõeldud laia rõivavaliku hulgast, milles on kasutatud näiteks mikrofliis- ja fliiskangast, karvast ja tepitud kangast.

3. Kattekiht ilmastiku vastu

Kolmas kiht kaitseks ilma eest

Viimane samm enda korralikult katmiseks on lisada kvaliteetne pealiskiht, mis tagaks usaldusväärse kaitse tuule ja vee eest. Vali veekindlad ja hingavad rõivad, mis on samal ajal tugevad ja vastupidavad, et need kannataks ka rasket tööd ning sul oleks kuiv, soe ja mugav ka siis, kui on külm, tuuline ja märg.

Cold? Hot? Wet? Windy?

One thing is for sure: you can't change the weather. However, the weather itself changes from one season to the next, and sometimes even from one hour to the next. This puts extreme demands on your work wear.

Küsige meilt