Kaitske end külma eest

Snickers Workwear - Eesti

Külma ilmaga soojalt rõivastumine ei ole iseenesest keeruline. Aga õigesti riietumine nõuab juba rohkem tähelepanu. Rasket tööd tehes hakkame higistama. Aga hiljem, tempo aeglustudes, hakkab kehale tekkinud higi jahtuma ja teie omakorda külmast värisema.

Vaja läheb täiustatud hingavat riietust, millel on ühtlasi võime teie kehasoojust kontrollida ja reguleerida. Just need nõuded on Snickers Workwear tööriiete sarja kolmekihilise riietusega täidetud – ja need tagavad ühtlasi tähelepanuväärse funktsionaalsuse ja töömugavuse.

Kolmekihiline riietus
First, second and third layer.

Esimene kiht on ette nähtud niiskuse ärajuhtimiseks

Unustage puuvill – see seob ja imab niiskust. Meie aluspesu on valmistatud soojast ja mugavast polüestermaterjalist, mis hoiab teie keha soojas ja kuivas.

Teine kiht pakub isolatsiooni

Need riided tagavad isolatsiooni, tekitades kandja keha ümber õhutasku – ja hoides teda soojas. Teil on võimalik oma valik teha mikrofliisi, fliisi, karvastatud ja vateeritud/tepitud materjali vahel.

Kolmas kiht pakub kaitset ilmastiku eest

See tähendab usaldusväärset ja kindlat kaitset tuule ja vee eest. Teie riided peaksid olema veekindlad, hingavad, tugevad ja vastupidavad. Neile nõuetele vastavad meie uued, täiustatud A.P.S. tööriided.

Mõelgem turvalisusele

Zero_temperaturesKülma ilmaga on kehasoojuse säilitamine tööohutuse seisukohast kriitilise tähtsusega. Kui külmatunne hakkab vähendama teie reageerimisvõimet, väheneb teie efektiivsus ja kasvab valede otsuste tegemise oht. Inimese organism suudab kohanduda troopiliste tingimustega, kuid mitte külma ilmaga.

Lahenduseks on oma keha kaitsmine sobivate riietega – näiteks Snickers Workwear tööriiete sarja külma ilma riided.

Climate Comfort funktsioonid

Täiustatud ventilatsioonisüsteem aitab optimaalse mugavuse tagamiseks temperatuuri reguleerida. Jaki ees olev tõmblukk on ühesuunaline, samuti kaenlaalused õhutuslukud; lisaks on võimalik reguleerida jaki ja pükste alumist äärt.

Pidage meeles: inimene kaotab väga suure osa kehasoojusest pea kaudu – niisiis kandke mütsi või kapuutsi.

Küsige meilt