Jääge vihma käes kuivaks

Snickers Workwear - Eesti

Kuivuse ja mugavuse tagab ennekõike õiget tüüpi vihmarõivaste valimine töö jaoks. Valik sõltub mitmest tegurist: alates vihmasaju tugevusest kuni töötamise intensiivsuseni ja väljas veedetavate tundide arvuni.

Kuidas riietuda, et vihma ajal kuivaks jääda

Saamaks kiiret ülevaadet mõtteviisist, mida tuleb rakendada vihmase ilma korral riietudes, võite seda enda jaoks lihtsustada järgmisel viisil;

 • 100% veekindluse tagamiseks aktiivse töö puhul kogu päeva kestva vihma korral – valige teibitud õmblustega veekindel rõivaese, et tagada maksimaalne kaitse ja õhuläbilaskvus.
 • 100% veekindluse tagamiseks madala intensiivsusega töö puhul paduvihmas – valige teibitud õmblustega PU-rõivaese.
 • Baastasemel kaitse tagamiseks vee eest – valige vetthülgav rõivaese. Rõivaese hoiab teid kuivana kergema vihmasaju korral ja tagab endiselt õhuläbilaskvuse.
 • Ärge unustage, et oluline on see, mida te kannate oma väliskihi all. Aktiivse töö puhul veenduge, et teie riided lubavad niiskusel kihtide kaudu väljuda. Madala intensiivsusega töö või madalatel temperatuuride töö korral võite soovida lisakihi lisada soojuse paremaks hoidmiseks.

Veekindel pealisjakk

Ärge tehke väljagi, kui vihma valab. Lihtsalt töötage edasi ülima liikumisvabaduse ja mugavusega selles venivas 3-kihilises veekindlas jakis, millel on teibitud õmblused. Vastab standardile EN 343.

1300 FlexiWork, veniv veekindel jakk

Vetthülgav isoleeritud jope

Disainitud hoidma teid soojas ja toetama teie igapäevast sooritust töö juures. Vähekuluv, hästiistuv ja vetthülgav – see polsterdatud jakk tuleb valida siis, kui temperatuur langeb. Kõrge, tuule eest kaitsev fliisvoodriga krae ja pöidlaavadega elastsed sisemised mansetid hoiavad teid soojas, kuivas ja mugavalt.

1100 AllroundWork, 37.5® tehnoloogiaga isoleeritud jope

Pu-vihmajope

Alistage vihm. Kuiva tööpäeva kindlustamiseks kandke seda täielikult veekindlat PU-katte ja kuumtöödeldud õmblustega vihmajakki. Valmistatud siledast ja venivast kangast ülima mugavuse andmiseks.

Ülim veekindel tehnoloogia – vastab standardile EN 343 ja on disainitud täielikult veekindlate õmblustega, vältides niiskuse sissetungimist 100% kaitse andmiseks.

8200 Vihmajope PU

Kaitsetaseme valik sõltub olukorrast

Võtke mõni sekund aega, et hinnata tööpäeva käigus marjaks saamise ohtu, enne seda, kui otsustate, millist tüüpi vihmarõivaid kanda. Mida ütleb ilmaprognoos: kas esineb paduvihma, hoovihma või kergema saju oht? Kas te peate tegema madala intensiivsusega või aktiivset tööd? Samuti, kui kaua te vihmaga kokku puutute: kas paar minutit või mõned tunnid? Pikemad vahetused seavad kõrgemad nõudmised töörõivastele ja rõivastes kasutatavale veekindlust tagavale tehnoloogiale. Need asjaolud on teie jaoks olulised, et teil oleks võimalikult kuiv ja mugav isegi taevaluukide avanemise korral.

Ärge unustage õhuläbilaskvust

Teie töörõivaste hingavus on sama tähtis teie mugavuse tagamise seisukohalt kui kaitse vee eest, seda eelkõige kõrge intensiivsusega töö korral. Hea hingavusega rõivaese lubab teie poolt tekitataval niiskusel nahalt eemalduda. Harjuge hingavust tagavate elementide otsimisega rõivaesemel. Hingavust määravad kindlaks kaks tegurit; kanga hingavus või sisseehitatud õhuläbilaskvust tagavad detailid, nagu tõmblukud või võrkmaterjaliga kaetud piirkonnad.

Samuti on oluline teie jalgade mugavus

Vesi ei tule ainult ülevalt alla, vaid selle pritsmed langevad ka teie jalgadele väljas töötades. Sellel põhjusel on meie töörõivaste jalalabapoolsed otsad tavaliselt tugevdatud kangaga, mis on vetthülgav. Sellega suurendatakse samuti pükste vastupidavust.

KUIDAS KIHILISELT RIIETUDA

 • Esimene kiht - püsige kuiv soojuse säilitamiseks

  Teie naha vastas kantav kangas on võtmetähtsusega kuivuse ja õhuläbilaskvuse tagamise seisukohalt. Lisage aluskiht, mis aitab niiskust teie kehalt eemale juhtida ja vajadusel soojust pakkuda.

  9409 Litework, õmblusteta 37.5® tehnoloogiaga aluspüksid
  9418 LiteWork, õmblusteta 37.5® tehnoloogiaga pikkade varrukatega alussärk
  217 LiteWork, 37.5® tehnoloogiaga keskmise pikkusega sokid

  Kuidas kihiliselt riietuda
 • Teine kiht - hoidke soojust sees

  Õhulised materjalid sobivad ideaalselt teiseks kihiks, kuna need on loodud isoleerima, luues õhutaskud teie keha ümber ja hoides teid nii soojana. Meie keskmised kihid on valmistatud materjalidest, nagu mikrofliis, fliis, karusriie ja vateeritud materjal.

  9435 kehaosade iseärasusi arvestav poollukuga mikrofliispullover
  9434 kehaosade iseärasusi arvestavad mikrofliispüksid
  9217 LiteWork, 37.5® tehnoloogiaga keskmise pikkusega sokid

  Kuidas kihiliselt riietuda
 • Kolmas kiht - kaitseks ilma eest

  Viimaseks sammuks teie keha asjakohasel katmisel on kvaliteetse väliskihi lisamine, mis pakub töökindlat kaitset tuule ja vee eest. Valige rõivaesemed, mis on kohandatud teie tööpäevale, et tagada, et te püsite kuiva ja soojana külmades ja märgades tingimustes.

  6901 AllroundWork, veekindla kattekihiga püksid
  1303 AllroundWork, veekindla kattekihiga jope
  9024 Flexiwork, stretšfliismüts
  9574 Täppiskaitsekindad

  Kuidas kihiliselt riietuda

ERINEVUS VEEKINDLATE JA VETTHÜLGAVATE TOODETE VAHEL

Vee eest kaitstud töörõivaste puhul on oluline tunda erinevaid kontseptsioone. Siit leiate lisateavet selle kohta, kuidas erinevad kaitsemeetmed saavutataks ja milliseid omadusi otsida.

VEEKINDEL

Veekindel rõivaese pakub kõige kindlamat kaitset vihmaste ilmade eest. Veekindlad kangad koosnevad väliskihist, mida nimetatakse „pealiskihiks”, mis on tavaliselt valmistatud polüestrist koos lamineeritud membraaniga või kattekihist, mis takistab vee tungimist läbi kanga.

Membraani on võimalik lamineerida väliskanga külge. Lamineeritud kangad on vastupidavamad kui kaetud kangad, kuna kattekiht eemaldub järk-järgult, nt kangast pestes.

Veekindlus saavutatakse sisemiste kangaste täieliku tihendamisega välistingmuste eest. Seega kõik õmblused ja lõikejooned on teibitud või tihendatud mingil viisil, et takistada vee läbitungimist kanga õmmeldud piirkondades.

Maksimaalse mugavuse ja kaitse saavutamiseks on rõivaeseme konstruktsioon samuti loodud ja optimeeritud vee läbitungimise vältimiseks. Selle üheks näiteks on taskute kaldenurk.

Omadused:
EN 343 märgis
Teibitud või kuumtöödeldud õmblused

VETTHÜLGAVAD TOOTED

Vetthülgavad rõivaesemed pakuvad baastasemel kaitset vee eest, pakkudes samas suurepärast hingavust. Kaitse vee eest saavutatakse hüdrofoobse kanga abil, mis tähendab et vett hüljatakse kokkupuutel.

Kangast töödeldakse DWR (vastupidav vett-tõrjuv aine) viimistlusega, mis põhjustab veetilkade moodustumist kanga pinnale, mitte kangasse imendumist. DWR-viimistlus ei mõjuta kanga hingavust, kuna see ei kata tekstiili pinda. See loob sideme tekstiilikiududega, mitte ei täida tühimikke kiudude vahel.

Rõivaesemel võib olla mitu erinevat vetthülgavuse taset ning mõned meie vetthülgavad rõivaesemed on valmistatud veekindlast kangast, kuid neil puuduvad teibitud õmblused, nagu meie Softshell tooted.

Omadused:
Kui te valate vett rõivaesemele, moodustab vesi kangale tilgad.

Saavutage võit ilma üle

Üks asi on kindel - te ei saa ilma muuta. Samas ilm muutub ise hooaegade lõikes ning mõnikord isegi paari tunni jooksul. See seab äärmuslikud nõuded teie töörõivaste suhtes.

Küsige meilt