Kookospähklid & vulkaaniline savi aitavad töömeeste tulemusi parandada

Snickers Workwear - Eesti

Tippsportlased on juba mõnda aega erirõivastuse pakutavaid eeliseid nautinud. Nüüd on see võimalus kättesaadav ka töömestele. Snickers Workwear on üks esimesi tööriiete tootjaid, kes on oma rõivasarjade tootmisel kasutusele võtnud 37.5® tehnoloogia.

Tulemuslikkus ja mugavus on omavahel tihedalt seotud

Iga sportlane võib kinnitada, et riietuse puhul on tulemuslikkus ja mugavus omavahel tihedalt seotud. Gregory W. Haggquist, Ph.D, uut ja eesrindlikku 37.5® kangast pakkuva ettevõtte asutaja ja peatehnoloog, kinnitab, et sportlaste tulemused võivad uue täiustatud tehnoloogia kasutamise tulemusel kuni 26 protsendi võrra paraneda.

Nüüd on saadaval ka uus, 37.5® tehnoloogial põhinev tööriietus, mis võib parandada tulemusi ka tööl. Tehnoloogia on oma nimetuse saanud nahalähedase mikrokliima ideaalse suhtelise õhuniiskuse ja keskmise inimese kehatemperatuuri järgi. “Esialgu oli meie eesmärgiks kehalõhnade vähendamisele keskenduva tehnoloogia väljatöötamine aktiivsütt kasutades, kuid uurimiste käigus avastasime, et sel tehnoloogial on ühtlasi olemas kehatemperatuuri reguleerimiseks sobivad omadused,” selgitab Haggquist.

37.5® tehnoloogia jahutab, kui töökeskkonnas on soe ja soojendab, kui töökeskkonnas on külm

Haggquist avastas, et aktiivsöe lisamisel kangale hakkab vedelik kiiremini aurustuma, aidates keha jahutada, kui töökeskkonnas on soe ja soojendada, kui töökeskkonnas on külm. Erinevalt tavapärastest niiskuse juhtimise tehnoloogiatest keskendub 37.5® tehnoloogia ennekõike higistamise ärahoidmisele.

“Niiskust imavate kangaste puhul tuleb arvestada tõsiasjaga, et need keskenduvad probleemi lahendamisele pärast selle tekkimist; teie hakkate higistama ja materjal toimima,” räägib spetsialist. “Siis on juba liiga hilja. Meil on vaja kangast, mis keha vajadusi ette aimata oskab.”

Vulkaaniline liiv ja kookospähklikestad

Vulkaanilisest liivast ja kookospähklite kestadest toodetud aktiveeritud söest toodetud aktiivsed osakesed on kangakiududega tihedalt seotud, tagades keha kiire kuivamise ja tõhusama jahutamise. Mikroskoopilised süsinikuosakesed nii neelavad kui ka vallandavad kehast kiirguvat infrapunavalgust, lastel tänu sellele nahal vastavalt vajadusele kas kiiresti soojeneda või maha jahtuda.

“Me alustasime õueriietega, jätkasime vabaajarõivastuse ja spordiriietega ja oleme nüüd jõudnud ka tööriiete juurde,” ütleb Haggquist. „Mida mugavamalt töötajad ennast tunnevad, seda paremad on tõenäoliselt nende töötulemused ja väiksem vigade tegemise ja õnnetuste juhtumise oht.”

Täiuslik tehnoloogia tööriietele

Henry Lundberg, Snickers Workwear T&A juhataja, kinnitab, et kõik taandub mugavuse suurendamisele ja paremate töötulemuste saavutamise võimaldamisele. “Antud tehnoloogia sobib tänu erakordsele imamisvõimele ideaalselt tööriiete tootmiseks,” ütleb mees. “Testisime mitut samalaadset turul pakutavat tehnoloogiat, kuid ühegi puhul ei olnud tulemused 37.5® võrreldavad.”

Lundbergi sõnul on järjest enam kasutajaid, kes soovivad senisest paremini jahutavaid, õhuvahetust ja niiskuse imamist tagavaid rõivaid. “ 37.5® tehnoloogia kasutuselevõtt esindab vastutulekut klientide – ennekõike tööliste, kes töötavad piirkondades, millele on omased pikaajalised kuumaperioodid, nagu näiteks Kesk-Euroopas – soovidele ja nõudmistele”; selgitab mees.

Kasutajate poolt läbi viidud testide tulemused on seni olnud väga positiivsed

Snickers Workwear testis 37.5® tehnoloogiat enne selle kasutuselevõtmist nii laboritingimustes kui ka reaalsete kasutajate peal. “Meie kasutajatelt saadud tagasiside on olnud väga positiivne; nad kõik on rõhutanud materjali mugavust, ennekõike soojemates tingimustes,” ütleb Lundberg.

“Sedalaadi tipptasemel läbimurdetehnoloogia sobitub hästi meie strateegiaga, mis näeb ette parimate tööriiete pakkumist turul ja on ühtlasi keskendunud kasutajate efektiivsuse ja mugavuse suurendamisele,” kinnitab Lundberg. “Tehnoloogiale on iseloomulikud ainulaadsed omadused ja on tore olla üks esimestest tööriiete tootjatest, kes selle turule toob.”

37.5® tehnoloogia

37.5® aktiivsete osakeste tehnoloogia seob ja vabastab aurustunud niiskust, aidates sel moel tagada teie kehale optimaalset suhtelist niiskustaset.

Kuidas see toimib

✱37.5® tehnoloogiale on omased kiududega seotud aktiivosakesed, mis aurustunud niiskust seovad ja vabastavad. Nimetatud osakesed suurendavad kiu pindala kuni 800 protsendi võrra ja eemaldavad ühtlasi aurustunud niiskust paremini kui teised tehnoloogiad.

Kehasoojusele aktiivselt reageerivad osakesed kasutavad kehast kiirguvat infrapunaenergiat aurude liikumise kiirendamiseks ja aitavad vedelikke kiiremini aurustada, suurendades sel moel oluliselt kuivamiskiirust. Mida palavam kasutajal on, seda tõhusamalt toimivad niiskust eemaldavad jõud – ja seda mugavamaks jäävad riided nende kandja jaoks.

37.5® tehnoloogia eelised

✱ Tehnoloogia aitab hoida ideaalset kehatemperatuuri, andes sel moel riiete kandjale võimaluse efektiivsemaks tegutsemiseks.
✱ Kangad, mille valmistamisel on kasutatud 37.5® tehnoloogiat, kuivavad võrreldes traditsiooniliste niiskust juhtivate kangastega kuni viis korda kiiremini.
✱ Aktiivsed osakesed on kangakiududega püsivalt seotud ja neid ei ole võimalik välja pesta ega lagundada.
✱ Tehnoloogia osaks on looduslikud materjalid.

Küsige meilt