Ilmastikukohane riietus

Snickers Workwear - Eesti

Ilm muutub ise, olles erinevatel aastaaegadel erinev või muutudes teinekord kõigest tunni jooksul. Kõik see esitab teie tööriietele väga karme nõudeid.

Teil peab olema võimalus pidevalt muutuvate tingimustega kohanduda. Just seda võimalust pakubki Snickers Workwear Active Climate System ehk Snickers sarja tööriiete aktiivne kliimasüsteem.

Snickers Workwear sarja tööriiete aktiivne kliimasüsteem – töötab teie heaks aastaringselt.

Kõiki meie pakutavaid tööriideid on võimalik omavahel kokku sobitada. Teisisõnu, esimese, teise ja kolmanda kihi riided on valmistatud omavahelise täiusliku sobivuse tagamist silmas pidades. Need aitavad teil kohaneda muutuva ilmaga, tagades samal ajal optimaalse kombinatsiooni töömugavusest, funktsionaalsusest ja kaitsest, igasuguse ilmaga.

Kokkuvõttes on kõik väga lihtne: tänu Snickers Workwear sarja tööriiete aktiivsele kliimasüsteemile olete valmis kõigeks, mis teid väljas oodata võib. Kõik see lubab teil probleemsed ilmastikutingimused sujuvalt töömugavuseks pöörata. Aasta ringi.

Cold Windy Hot

Külm, märg, palav, tuuline?

Välistingimustes töötamine vajab erilist tähelepanu. Olenemata sellest, kas väljas valitseb käre külm või kõrvetav kuumus, kas puhub vali tuul või sajab paduvihma, oluline on tunda end mugavalt, olla kaitstud ja omada seejuures hõlpsat juurdepääsu kõigile oma tööriistadele. Snickers Workwear sarja tööriiete aktiivse kliimasüsteemi puhul võite olla kindel, et kõik need nõudmised on täidetud.

Suur valik erinevateks aastaaegadeks mõeldud tööriideid aitavad teil ilmastikuprobleemi unustada – selle asemel saate täielikult oma tööle keskenduda ja alati parimaid tulemusi saavutada.

Riietuge targalt

Sobivate riiete valik on lihtne, kui olete hästi ette valmistatud. Selleks on vaja sobivaid riideid, mille seast muutuvate ilmastikutingimustega sobivad välja valida. Pidage meeles, et kõik rõivad peavad terviksüsteemi moodustamiseks omavahel sobima. Kui see nõue on täidetud, siis järgige tööpäeval neid lihtsaid riietumisreegleid:

  • Valige alati töökeskkonnaga sobivad riided.
  • Valige alati töö aktiivsusega sobivad riided.
  • Kasutage omavahel sobivat kihilist riietust.
  • Valige hingavad ja niiskust hülgavad riided.
  • Puhkeajal peab olema tagatud ajutine soojusisolatsioon.

Küsige meilt