Aluskihid - hoidke oma kehasoojus keha ligi

Snickers Workwear - Eesti

Riietumine külmadeks tingimusteks on nagu maja ehitamine. Õigelähtekoht. Meie alussärgid on disainitud pakkumaks parimat võimalikku, mida alussärgilt võib oodata, vajalikku soojust ja mugavust, kasutades selleks hingavaid materjale eesmärgiga tagada vajalik õhuvahetus ja niiskuse ärakanne.

Meie, õmblusteta tooted on valmistatud 37.5® hingavast kiust ning polüestrist ja merinovillast sobimaks erinevat tüüpi tööde tegemiseks erinevates külmatingimustes.

Meie, kõrgest klassist alussärgid jagunevad kolmeks erinevaks tooteperekonnaks, millega on kaetud kõik erinevad külmaolud nagu ka erinevat füüsilist aktiivsust nõudvad tööd.

LiteWork - eriti suurt aktiivsust nõudvateks sooritusteks

LightWork perekonna alussärgid on valmistatud 37.5® tehnoloogial põhinevast materjalist ning on mõeldud füüsilise töö tegemiseks, mille korral on esmatähtsateks omadusteks rõivaste hingavus ja niiskuse ärakanne.

LiteWork aluskihid

FlexiWork - vana ja hea uues kuues

Laialdaselt tuntust kogunud ja klassikaline XTR-line on jätkuvalt tegija, olles tagasi oma uue disaini ja veelgi suurema funktsionaalsusega. Uuenenud lõigete juures on mõeldud nii erinevate soojatingimuste kui ka õhuvahetuse pakkumisele keha erinevates piirkondades.

FlexiWork aluskihid

FlexiWork, villane - täiendava soojavajaduse korral

Sooja andva villa kombinatsioon vastupidava polüamiidiga tagab nende suurepäraste alussärkide soojapidavuse, õhuvahetuse ning vastupidavuse. Täiendav villakogus kohtades, kus soojavajadus kõige suurem.

FlexiWork villased aluskihid

Kolm sammu sooja hoidmiseks külmades oludes

Soojalt riietumine külma vastu ei ole sugugi nii keeruline. Aga õige riietumine töötamiseks külmades tingimustes vajab juba rohkem tähelepanu. Intensiivse ja füüsilise töötegemisega kaasneb sageli ka higistamine.

Riietumine kihtidena, optimaalse mugavuse saavutamiseks

Küsige meilt